[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон «Весняний книговир»


Фон

 

«Весняний книговир»

 

27 квітня обласна бібліотека ім. Д. Чижевського долучається до загальноміської акції - Книжкового фестивалю "Весняний книговир", який відбудеться на головній площі м. Кропивницького – Площі Героїв Майдану, з презентацією видань про туристичні ресурси Кіровоградщини та України.

Загальний напрям презентації: дати книгу - надійне джерело інформації для пізнання Батьківщини, аспектів її історичного, соціального, економічного, рекреаційного розвитку. Під час літньої відпустки хочеться виїхати подалі від міської суєти і відпочити від повсякденних турбот. Ми впевнені: справжній книголюб ні за що не вирушить у подорож, не захопивши із собою хоча б парочку книг. Адже навіть під час найбільш захоплюючої подорожі обов'язково знайдеться годинка-друга, що її захочеться присвятити читанню. Книга, особливо пізнавального змісту, розкриє цікавинки кожного куточка нашої різноманітної України, підкаже визначні історичні місця та події, що відбувалися в цьому регіоні. А головне - сприятиме розумінню причетності кожного з нас до духовних скарбів нашої Батьківщини та українського народу. Бібліотека представляє сучасні високополіграфічні видання, які яскраво презентують насамперед багату хлібами Кіровоградщину і загалом кожен регіон України.

Значна увага акцентується на краєзнавчі видання, видані нещодавно – монографія Олександра Колотухи «Рекреаційно-туристські ресурси Кіровоградської області» і карта-схема “Височинне Поінгулля та його цікаві місця» відомого кропивницького географа Андрія Домаранського. Окремим розділом виставки є підбірка книг відділу мистецтв «Садове мистецтво України».

Яку б книгу на літо не обрали кропивничани, бібліотекарі бажають отримати радість відкриттів.

Усім присутнім, а особливо дітям, сподобається експозиція «Книга крапками», де кожен може зробити фото з виданнями шрифтом Брайля. Бібліотекарі запропонують сфотографуватися з виданнями на власний або бібліотечний фотоапарат.

Під час проведення Книжкового фестивалю «Весняний книговир» проводитиметься збір книг для бібліотек військових частин в рамках акції «Бібліотека українського воїна». Бібліотекарі звертаються до присутніх учасників фестивалю, жителів міста подарувати сучасне українське видання (художня література, періодика) для бібліотеки місцевої військової частини.

29 квітня о 14:00 в рамках Книжкового фестивалю «Весняний Книговир» у відділі краєзнавства ОУНБ ім. Д. І. Чижевського відбудеться творча зустріч з поетами, прозаїками, публіцистами, перекладачами, членами Національної спілки письменників України Ольгою Полевіною та Олександром Архангельським.

Бібліотека запрошує на зустріч творчу спільноту, письменників, викладачів вишів, вчителів, краєзнавців, бібліотекарів та всіх, кого цікавить творчість цих талановитих авторів.

Запрошуємо до обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

«Весняний книговир»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2017 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054