[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Обласна бібліотека ім. Д. Чижевського готується відзначати 71-шу річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Фон

 

Обласна бібліотека ім. Д. Чижевського готується відзначати 71-шу річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

На початку для ветеранів, молоді, учнів, жителів міста та області в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського буде проведено багато цікавих подій, пов’язаних з відзначенням Дня Перемоги і вшануванням подвигу учасників Другої світової.

Запрошуємо переглянути виставки до 71-ї річниці від Дня Перемоги, які нещодавно відкрилися і працюють у бібліотеці: у відділі читальних залів працює книжкова виставка «Пам'ять серця»; у відділі абонемента відкритий перегляд - ”Мужність і відвага крізь покоління”.

З 3 травня до 8 травня бібліотека проводить інтернет-акцію «Будьмо ближчими». Акція спрямована на те, щоб ветерани та діти війни мали змогу безкоштовно поспілкуватися з рідними, друзями, використовуючи Skype-технології. Всі бажаючі літні люди можуть безкоштовно скористатися запропонованою послугою.

6 травня о 14.00 у відділі мистецтв відбудеться зустріч з учасниками Медіа- проекту «Голоси з війни» - «Гортаю пам’яті своєї сторінки». У програмі: показ фото воєнних років, прослуховування уривка з книги Миколи Нікуліна «Спогади про війну».

11 травня для дітей війни (підопічні Територіального центру соціального обслуговування) відбудеться оглядова екскурсія відділами бібліотеки, ознайомлення з виставками декоративно-ужиткового мистецтва.

Всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам'яті народів, і спомин про них передаватиметься з покоління в покоління. Подвиги, здійснені нашими воїнами і трудівниками тилу, зробили їх героями. За кожним з них — людське життя, яскраве і талановите, безжалісно обірване у розквіті сил. День Перемоги — справді всенародне свято, яке свідчить, що ніхто з них не забутий і ніщо не забуто.
Вітаємо усіх зі святом і запрошуємо до бібліотеки.
Адреса: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24.

 
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Обласна бібліотека ім. Д. Чижевського готується відзначати 71-шу річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2016 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054