[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон “Кольори сучасності”  


Фон

 

4 квітня – відкриття виставки художника Олега Рудого “Кольори сучасності”

 

4 квітня о 16.00 у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського відбудеться відкриття виставки абстрактного живопису Олега Рудого “Кольори сучасності”.

Це перша виставка художника - аматора, нове ім'я в мистецькій спільноті. Автор позиціонує себе художником абстрактного напрямку.
В основі його живопису - абстрактні структури та мотиви, виразність яких підкреслюють яскраві, живі кольори. Саме через інтенсивність кольору з хаосу яскравих плям, абстрактна картина стає джерелом нового, емоційно насиченого простору.

”Коли я починав, багатьом було незрозуміло, а тепер люди цікавляться, адже кожна робота змушує глядача думати», - каже художник. Запрошуємо всіх активних жителів нашого міста до відділу мистецтв на відкриття виставки.

Вхід - вільний.

Адреса: м. Кіровоград, вул. В.Перспективна, 24, відділ мистецтв

Довідка:

Олег Михайлович Рудий народився 1970 році в м. Мала Виска. Після закінчення середньої школи у 1987-1988 навчався в Школі підготовки керівників художньої самодіяльності (викладач І.М.Перкас). 1989 рік - служба в армії. Після служби працював художником – оформлювачем у с. Лозоватка Кіровоградської області. У 1991 році вступив до Московської Всесоюзної Академії образотворчих мистецтв на факультет станкового живопису. Під час навчання відвідував художні виставки сучасного мистецтва, що надалі надихнули його на власну творчість. У 1992 році відмовився від навчання та повернувся на батьківщину, де працював художником – оформлювачем. 20 років не займався живописом, з 2013 року починає експериментувати та шукати свій власний, індивідуальний стиль.

 

 


Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

“Кольори сучасності”  
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2016 Webmaster: webmaster@library.kr.ua