[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Презентація поетичних збірок


Фон

 

18 листопада - презентація поетичних збірок:

«Якби не ти...» Наталії Бідненко

та «Свечу сберечь» Миколи Голованова

18 листопада о 15.00у відділі краєзнавства обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудеться презентація двох поетичних збірок: «Якби не ти...» Наталії Бідненко та «Свечу сберечь» Миколи Голованова.

Довідка:
Наталія Бідненко народилася в м.Кіровограді, в сім`ї вчительки і юриста. Закінчила Кіровоградський інститут сільгоспмашинобудування. Тривалий час працювала на заводі інженером-технологом. В 1998 році перейшла на викладацьку роботу в один із коледжів Кіровограда. Вірші пише з 2004 року, видала декілька збірників лірики. В 2008 році була прийнята в Конгрес літераторів України (Кіровоградська обласна організація). Збірка поезій «Якби не ти..» - шоста книга поетеси, видана в Центрально-Українському видавництві в цьому році.

Микола Голованов родом із с. Злинка Маловисківського району Кіровоградської області. Закінчив школу художників-оформлювачів в м. Кіровограді. З 1989 року його вірші починають друкуватися в районній газеті. В 2013 році видає першу збірку «Я дверь души открою чуду». Член літературних клубів «Євшан», «Парус», «Чайка». З 2014 року - член обласного літературного об`єднання «Степ». До збірки віршів Миколи Голованова «Свечу сберечь» увійшла поезія, в якій поєднуються ліризм та розум, знання та мудрість, захоплення та страждання. Збірка видана в м. Кропивницькому 2016 році у видавництві В.Ф.Лисенка.

Запрошуємо всіх любителів поетичного слова!

Захід відбудеться у відділі краєзнавства обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Вхід – вільний.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

«Родом з нашого міста»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2016 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054