[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Гра в радість


Фон

 

«Гра в радість»

 

З дитинства ми знаємо багато різних ігор, проте, мабуть, ніколи не чули про гру в радість. Що це за гра та як в неї грати можна було дізнатися під час презентації книги Елеонор Портер «Поліанна», яка відбулася 3-го вересня у парку відпочинку «Ковалівський».

Тихе американське містечко Белдінгсвілл, що живе своїм неквапливим життям. Та ось сюди приїздить дівчатко на ім’я Поліанна, і невдовзі немов сонечко осяває все навколо: людські обличчя променяться щирими усмішками, очі ясніють добротою, а на вулицях раз по раз чути веселий безтурботний сміх… Яку ж радість приносила Поліанна? Кого першого вона навчила грати в свою гру? Чому кожен мешканець приходив до дівчинки з повідомленням, що він хоче грати в її гру? Про це говорили під час заходу бібліотекарі з дітьми та їх батьками.

Теплого вересневого дня всі бажаючі взяли участь у вікторині. Бібліотекар зачитував твердження, а учасники відповідали «так» чи «ні». Діти цікаво розповідали про зміни, які відбулися у житті мешканців містечка з появою Поліанни, з’ясовували правила гри дівчинки та самі опановували «Гру в радість».

Спільними зусиллями діти і бібліотекарі створили «сонце радості». На ватмані було намальоване сонечко із словом «радість». І дорослі, і діти підходили до ватману і писали на промінчику слово, з яким у них асоціюється «радість». Сонечко, родина, море, день народження, морозиво, конструктор «Лего»… А ще учасники склали правила гри у радість:

1. Завжди посміхатись.

2. У поганому знаходити щось хороше.

3. Ніколи не сумувати.

4. Думати про те, що дещо може бути й гіршим.

5. Ніколи не сміятися з чужого горя.

Всі бажаючі мали змогу сфотографуватися з книгою Елеонор Портер, з лялькою Поліанною та в капелюшку Поліанни. Молодь із задоволенням робила селфі, а малеча малювала все, що на їх думку приносить радість.

На закінчення зустрічі бібліотекарі порадили всім, хто ще не читав «Поліанну», ознайомитися з нею. Адже прочитавши цей роман, кожен незчується, як забуде про всі свої прикрощі й почне втішатися життям.

Наталія Білаш,

завідуюча відділом абонементу

ОУНБ ім.Д.І.Чижевського
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Гра в радість
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2016 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054