[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Ольга Полєвіна - переможець літературної премії ім. М. Кирієнка-Волошина


Фон

 

Вітаємо!

Ольга Полєвіна - переможець літературної премії ім. М. Кирієнка-Волошина

 

 

Колектив обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського щиро вітає Ольгу Миколаївну Полєвіну, яка стала переможцем літературної премії ім. Максиміліана Кирієнка-Волошина.

Зичимо пані Ользі натхнення, міцності духу в реалізації творчих задумів. Бажаємо і надалі щедро збагачувати золотий фонд художньої літератури своїми талановитими творами.

Щиро дякуємо за співпрацю та сподіваємося на продовження добрих взаємин і в майбутньому!

 Довідка:

Наприкінці травня у Золотому залі Одеського літературного музею відбулося нагородження перших лауреатів літературної премії ім. Максиміліана Кирієнка-Волошина. Серед переможців премії - кіровоградська письменниця Ольга Полевіна.

Переможцями конкурсу літературної премії ім. Максиміліана Кирієнка-Волошина стали:

проза – Сергій Рядченко (Одеса), Ольга Полевіна (Кіровоград);
поезія – Ірина Карпінос (Київ), Олександр Вертіль (Суми).

Премія була заснована Національною спілкою письменників України у березні 2016 року і присуджується за кращі літературні російськомовні твори українських письменників, у тому числі перекладені українською мовою. На конкурс було подано 30 книг.

У Положенні про премію зазначається, що до розгляду у конкурсі приймаються книги російською мовою та переклади російськомовних творів українських авторів українською мовою, які були опубліковані протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Ольга Полєвіна - переможець літературної премії ім. М. Кирієнка-Волошина
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2016 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054