[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Презентація художньої виставки Надії Мовчан “Коли в душі цвіте Весна...”


Фон

 

Презентація художньої виставки Надії Мовчан “Коли в душі цвіте Весна...”

26 квітня о 12.00 у відділі краєзнавства обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудеться презентація художньої виставки Надії Мовчан “Коли в душі цвіте Весна...”.

Як каже художниця, природа завжди була основним джерелом її натхнення, тож цілком закономірно, що на більшості картин – мальовничі пейзажі. Весна для творчої людини – особливий час. А для художника це не просто розквіт природи, а й пробудження власних почуттів та зародження нових ідей. Митець у такі моменти здатний створити шедевр і, виливаючи свої емоції на полотні, натомість отримує натхнення на подальшу творчість. Віяння весняної свіжості сповна можна відчути і у виставці авторки.

Перша робота, яку написала самодіяльна художниця три роки тому, був пейзаж. Далі настільки захопилася малюванням, що у березні 2013 у відділі краєзнавства Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І. Чижевського було відкрито першу персональну виставку «Весна дарує нам Надію». У червні 2014 році на батьківщині художниці – Новомиргороді – відкрито виставку до Дня міста. Також Надія Мовчан брала участь у виставці-ярмарку ІХ Міжнародної акції «Ніч музеїв», присвяченої Міжнародному дню музеїв у Кіровоградському обласному художньому музеї (2013 р.). Впродовж трьох років Надія Григорівна бере активну участь у різноманітних мистецьких Інтернет-конкурсах та проектах.

Завітайте в гості до бібліотеки, подивіться й отримайте позитивну енергію Весни. Адже Весна поводить себе, як справжня жінка: довго прикрашається, підбирає гарне вбрання. Але коли приходить, то своєю присутністю робить людей трішки щасливішими... Експозицію Надії Мовчан “Коли в душі цвіте Весна...” можна переглянути протягом місяця щодня, в режимі роботи бібліотеки (понеділок - п'ятниця з 10.00 до 19.00, субота-неділя з 10.00 до 18.00).

Презентація виставки відбудеться у відділі краєзнавства обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за адресою: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24.

Вхід – вільний.

Біографічна довідка

Мовчан Надія Григорівна народилася 14 січня 1961 року в селі Турія Новомиргородського району Кіровоградської області. Наприкінці 60-х років Надія разом із батьками переїжджає в районний центр. У 1977 році закінчує Новомиргородську ЗОШ №1. Згодом продовжує навчання в Кіровоградському професійно-технічному училищі №4. Стає закрійником, оскільки малюванням, конструюванням та шиттям захоплювалася ще з дитинства. Після закінчення училища працювала за фахом – закрійником верхнього одягу у місті Кіровограді, а згодом у місті Новомиргороді. У 2001 році заснувала та очолила ательє «Надія». У 2011 році Надія Григорівна знову повернулася до давнього захоплення малюванням.

 


Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Презентація художньої виставки Надії Мовчан “Коли в душі цвіте Весна...”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2016 Webmaster: webmaster@library.kr.ua