[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Виставка робіт Василя Коваля «Мої етюди»


Фон

 

«Мої етюди»

 

11 жовтня 2016 року о 16.00 у відділі краєзнавства ОУНБ ім. Д.І.Чижевського відбудеться відкриття виставки робіт Василя Коваля «Мої етюди».

В образотворчому мистецтві етюд - підготовчий нарис для майбутнього твору, щось незакінчене і зроблене на одному диханні. Але всупереч поширеній думці про те, що етюд твір не виставковий, автор надасть можливість глядачеві насолодитися легкістю, миттєвістю і мальовничістю етюдних пейзажів.

Василь Коваль воліє працювати на пленері - способом живопису з натури на відкритому повітрі, завдяки якому можна найбільш правдиво передати не тільки об'єкти, що знаходяться в природному світлі і умовах, але і враження від їх безпосереднього споглядання. Основний інтерес для художника представляють пейзажі.

У його творчості поєдналися традиції академічної школи, а також художні методи реалістичного та імпресіоністичного живопису, які дозволяють художнику розкривати головні особливості та найдрібніші нюанси зображуваної природи. Багатство флори нашого краю, різноманітність і мінливість природних явищ в етюдах Василя Коваля наповнені особливим настроєм, здатним занурити глядача в атмосферу гармонії та умиротворення.

Довідка:

Василь Богданович Коваль народився 1 березня 1986 року у с. Колодруби Миколаївського району Львівської області. У цьому ж році родина переїхала до с. Северинка Кіровоградського району.

Навчався на художньо-графічному відділенні мистецького ф-у КДПУ ім. В. Винниченка, на живописному відділенні Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури. Учасник Всеукраїнського пленеру «Мальовнича Україна» (Чернігівський р-н, 2005 p.), виставки «Вчитель та учні» (Кіровоградський обласний художній музей, 2006 р.), мистецької акції-пленеру та виставки «Кіровоградщина – очима художників» (Новомиргородський р-н, 2007 р.; Вільшанський р-н, 2009 р.), виставки творів студентів НАОМА України Василя Коваля та Седи Аділханян (Кіровоградський обласний художній музей, 2009 р.), персональної виставки в Кіровоградському обласному художньому музеї (2011 р.), персональної виставки живопису в галереї «Єлисаветград» (2012 р.).
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Виставка робіт Василя Коваля «Мої етюди»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2016 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054