[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту 


Фон

 

27 січня світ відзначає -Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

 

Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистській Німеччині - НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який відзначається 27-го січня, прийнятий на офіційному рівні Генеральною Асамблеєю ООН 1-го листопада 2005-го року, резолюція A/RES/60/7 . Метою запровадження цієї сумно пам’ятної дати, за даними проекту DilovaMova.com, є активна просвітницька робота та сприяння у запобіганні можливих майбутніх актів геноциду, а так само зневаги до цінності людського життя.

У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повинно повторитися! Будемо пам’ятати...

Пропонуємо користувачам бібліотеки ознайомитися з книжковою виставкою, яка присвячена річниці Голокосту та запрошуємо до відділу мистецтв ОУНБ ім.Д.Чижевського.

 


Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту 
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2016 Webmaster: webmaster@library.kr.ua