[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Лекція від відомого письменника та видавця Василя Ґабора «Львів як текст: від модернізму до постмодернізму»


Фон

 

Лекція від відомого письменника та видавця Василя Ґабора «Львів як текст: від модернізму до постмодернізму»

22 квітня в рамках книжкового фестивалю «Весняний книговир» до нашого міста на зустріч з читачами приїжджає відомий львівський письменник Василь Ґабор.

У львівській літературній аґенції «Піраміда» Василь Ґабор реалізовує видавничий проект сучасної літератури «Приватна колекція», у якому представляє творчість письменників літературної ґенерації 80-х рр. XX ст., найкращих прозаїків 60-х рр. XX ст. та майстрів українського перекладу, а також низку інших вітчизняних і зарубіжних авторів.

22 квітня о 16:00 у відділі мистецтв ОУНБ ім. Д.І.Чижевського відбудеться лекція письменника «Львів як текст: від модернізму до постмодернізму» (від "Молодої Музи" до сучасних авторів).

 

Довідка.

Василь Ґабор - народився 10 грудня 1959 р. на Закарпатті у с. Олександрівка (раніше - Шандрово), що на Хустщині. З його материнської лінії (рідний дядько мами) походить відомий закарпатський поет, представник празької школи Іван Колос (справжнє прізвище Іван Кошан).

Василь Ґабор закінчив факультет журналістики Львівського державного (нині — національний) університету ім. Івана Франка (1986). Працював у львівських газетах (1987-1990) та історико-краєзнавчому журналі «Літопис Червоної Калини» (1991-1992).

Автор збірки новел «Книги екзотичних снів та реальних подій» та один з авторів книги «Четверо за столом: Антологія чотирьох приятелів», історико-бібліографічного дослідження «Українські часописи Ужгорода (1867-1944)» та історико-краєзнавчого есе «Моє Шандрово», есеїв, літературних розвідок та інтерв’ю «Від Джойса до Чубая».

 


Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Лекція від відомого письменника та видавця Василя Ґабора «Львів як текст: від модернізму до постмодернізму»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2016 Webmaster: webmaster@library.kr.ua