[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Відбудеться презентація книги Володимира Яремчука “На вишневім березі”


Фон

 

Відбудеться презентація книги Володимира Яремчука “На вишневім березі”

 

19 лютого о 15.00. у відділі краєзнавства ОУНБ ім.Д.І. Чижевського відбудеться презентація книги Володимира Яремчука “На вишневім березі”.

Це - перша книга ліричної поезії Володимира Яремчука. До збірки увійшли вірші, написані автором впродовж життя, тому, крім філософічності й досвідченості та іронічної самокритичності, Ви зустрінете тут і пристрасть та безоглядність молодості, і шаленість взаємного та біль нерозділеного кохання. Вірші традиційні, насичені таким зарядом щирості й задушевності, що відразу захоплять Вас харизматичністю поета-пісняра. Композиційно вірші укладені в шість розділів.

Видавець книги Ф.В.Лисенко, збірка вийшла в 2015 році.

На зустріч запрошено письменників, любителів поезії, бібліотекарів, освітян, читачів бібліотеки.

Біографічна довідка:
Яремчук Володимир Петрович, народився 4 серпня 1947 року в селі Вільхове на Кіровоградщині. В 1970 році закінчив природничий факультет Уманського педагогічного інституту за спеціальністю хімія і біологія. Вчителював, працював як чиновник на різних посадах державної служби. У 90-х роках був одним із тих, хто починав національне виховання в школі: створив авторську програму з українознавства та два посібники для учнів. Керував дитячим фольклорним колективом “Чорнобривці”. З 2005 року — член обласного літературного об`єднання “Степ”. Друкується в районних та обласних газетах, журналі “Ятрань”, альманахах “Склянка часу” та “Сузір`я Долинщини”. Працював у Києві, в козацькій громаді, з фольклорним гуртом “Вольниця”, був учасником Козацького з`їзду в Києві. Створив чимало козацьких, патріотичних та обрядових пісень. Проявив себе як аніматор, провівши багато масових свят в областях України з метою відродження народних обрядів.

 


Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Відбудеться презентація книги Володимира Яремчука “На вишневім березі”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015 Webmaster: webmaster@library.kr.ua