[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Серпневі Краєзнавчі студії. Слово про корифеїв українського театру


Фон

 

Серпневі Краєзнавчі студії. Слово про корифеїв українського театру

 

27 серпня о 14.00 у відділі краєзнавства ОУНБ ім.Д.І.Чижевського відбудуться Краєзнавчі студії, на яких завідувач меморіального музею М.Л.Кропивницького Микола Олександрович Галицький представить книгу «Золота духовна скарбниця Кіровоградщини (слово про корифеїв українського театру)».

Автор зібрав у книзі власні статті, які публікувалися у засобах масової інформації в останні роки, інформаційно-довідкові матеріали своїх колег – працівників меморіального музею М.Л.Кропивницького, а також спогади відомих журналістів і діячів культури - Б. Куманського, В. Шурапова, І. Казнадія.

До книги увійшли «слова» про Марка Кропивницького, Миколу Садовського, Івана Тобілевича (Карпенка-Карого), Панаса Саксаганського, Карпа Соленика, Федора Левицького, Дмитра Яворницького та інших представників театральної справи. Значна увага приділена найменш дослідженим періодам розвитку нашого театру, зокрема аматорській театральній справі на Кіровоградщині кінця ХХ – початку ХХІ століття. Автор зазначає, що на сьогодні у нашому краї працює 384 драматичних колективи, з яких 24 - мають почесне звання «народний театр».

На зустріч запрошуються краєзнавці, співробітники архівів, музеїв, читачі бібліотеки, бібліотекарі та всі бажаючі.

 


Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Серпневі Краєзнавчі студії. Слово про корифеїв українського театру
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015 Webmaster: webmaster@library.kr.ua