[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон 5 березня в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського - презентація книги Ольги Полєвіної «Королева полыни»


Фон

 

5 березня в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського - презентація книги Ольги Полєвіної «Королева полыни»

 


5 березня о 16.00 в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського відбудеться презентація роману Ольги Полєвіної “Королева полыни – книги, написаної Жінкою і для Жінок.

Символічно, що ми проводимо презентацію книги Ольги Полєвіної «Королева полыни» саме напередодні жіночого свята – 8 Березня. Сьогодні відкривається жінка-прозаїк, яка в яскравому обширі літературного життя Кіровоградщини краще за інших знає параметри і довжину хвиль жіночого єства, а таке знання – це теж талант, бо можна пройти повз те, що мало б обов’язково осісти в душі спостережливої натури.
Про що пише авторка? Про життя і смерть, про гріх і спокуту, про любов і зраду, про віру й надію. Головні героїні повістей Ольги Полєвіної – жінки-сучасниці. В їх характерах, створених з надзвичайною психологічною достовірністю, відчувається глибина знання життя, особистий досвід і справжня майстерність. Для її стилю характерне поєднання реалізму, фантастики, легкого напливу містики, романтичності і поетичного сприйняття дійсності. Читаєш і віриш кожному повороту життєвих доль, захоплено слідкуєш за неочікуваним розвитком сюжетів, прагнеш до добра і краси – до авторських ідеалів.

Ольга Полєвіна – наша землячка, відома письменниця і поетеса, добрий і давній друг бібліотеки, ми неодноразово проводили зустрічі письменниці з молоддю і презентації її нових творів.

Захід присвячений жіночому дню і стане справжнім святом жіночої прози. Запрошуємо на презентацію роману “Королева полыни” до обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за адресою: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24.

 Вхід – вільний.


Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

5 березня в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського - презентація книги Ольги Полєвіної «Королева полыни»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015 Webmaster: webmaster@library.kr.ua