[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Творча зустріч "Поетична весна" 


Фон

 

Творча зустріч "Поетична весна"

 

Розкривається сяйво душі, розгортається простір думок, окриляються юні серця від спивання нектару Поезій. Їх магічна глибінь, почуттєвий акорд проникає в серця молодих, проростає там новим натхненням.

Так буває завжди, так було і тоді, коли чисте джерело ліричного слова кіровоградських митців живильним струменем зросило трепетний грунт юних студентських сердець. 15 квітня відбулася чудова зустріч поезії й весни, творців і читачів, митців Кіровоградщини і студентів будівельного коледжу, які до речі, самі побажали ближче познайомитись із творчими людьми нашого краю. Зустріч була присвячена Всесвітньому Дню книги і авторського права.

Гостей підкорила багатюща й колоритна особистість відомої української поетеси Антоніни Корінь. Адже вона — журналістка в пресі, на радіо, телебаченні, керівник літературно-мистецького клубу «Євшан» та клубу перекладачів «Сонях», член обласного літоб’єднання «Степ» та Національної спілки письменників України, громадський діяч, одна із керівників Клубу авторської пісні та поезії “Байгород”, авторка численних збірок поезій для дітей і дорослих, перекладачка, визнаний літератор. Гостей полонили її ліричні вірші, витончений, доброзичливий гумор, оптимізм і життєва енергія.

Особливе зацікавлення в молоді викликала творча палітра поезій кіровоградської художниці слова, пасіонарної бізнес-леді, фатальної жінки Олени Надутенко. В її творчому арсеналі — декілька поетичних видань - “Я начинаю жизнь сначала”, “Три троянди”, “На теренах долі”, “Святой и грешный этот мир”, дитячі збірки. Вона вразила гостей своєю інтелектуально-душевною бесідою, дивним поєднанням щирості-жіночності-заповзятливості. І навіть за коротку мить такої зустрічі можна було оживитись її словом... полинути в піднебесся її чистоти... окрилитись її силою... встигнути полюбити ніжність жіночого серця.

У момент знайомства з молодою поетесою Надією Гармазій (Частаковою) публіка нагадувала шляхетний образ Дон-Кіхота. Тут уже квіти своїх сердець вони з трепетом кинули до ніг цієї чарівної Діви... Гармонійний синтез поетичної майстерності, материнської відданості, краси, молодості й таланту — усе це підкорило молодих людей, викликало в них прихильність і щире захоплення. Її досягнень у житті вистачило б, певно, не на одну особу. Тому що Надія Сергіївна — науковий керівник секції літературної творчості, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Кіровоградського інституту розвитку людини, авторка кількох поетичних збірок. В її житті вміщаються любов до живопису, фотографії, танців, читання книг, написання віршів, літературознавства, вишивання, гри в шахи. Вона — наймолодший член Національної спілки письменників України та Спілки Обдарованої молоді. А її вірші глибоко проникають в душу, вивищують, наповнюють і збагачують.

Мінестрелі, барди, поети-співці. Їхня доля в житті непроста і шляхетна. Вони вміють творити на струнах часу, їм притаманна ексцентричність, неповторність, сміливе вторгнення в душу слухачів. Саме цим полонив гостей зустрічі викладач КНТУ, керівник Клубу авторської пісні та поезії “Байгород”, учасник численних фестивалів авторської пісні Віктор Холявко. Його пісні на слова кіровоградських поетів заінтригували публіку щирим виконанням, неочікуваним музичним вирішенням, артистизмом.

Втішає те, що ця зустріч викликала широкий резонанс молодих сердець, вона стала відвертою розмовою поетів і читачів, дружнім діалогом поколінь, взаємозбагаченням мудрістю, любов`ю й молодістю.


Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Творча зустріч "Поетична весна" 
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015 Webmaster: webmaster@library.kr.ua