[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Рятувальники провели акцію «Єдність – запорука перемоги!», присвячену Дню захисника України  


Фон

 

Рятувальники провели акцію «Єдність – запорука перемоги!», присвячену Дню захисника України


13 жовтня у обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.Чижевського відбулась акція «Єдність – запорука перемоги!», присвячена Дню захисника України. Організували захід працівники Управління ДСНС України у Кіровоградській області спільно з адміністрацією бібліотеки. Відкриваючи захід, помічник начальника Управління ДСНС в області підполковник служби цивільного захисту Вікторія Крохмалюк зазначила, цією акцією працівники Управління ДСНС вирішили підтримати тих, хто зараз боронить нашу державу на Сході. Оксана Ткаченко, заступник директора ОУНБ, в свою чергу повідомила, що бібліотека уже другий рік підтримує Збройні сили України. Це й акція «Подаруй тепло захисника Вітчизни: в’яжемо шкарпетки разом», завдяки якій з жовтня минулого року зв’язано близько тисячі теплих речей і передано нашим захисникам в зону АТО. І акція «Бібліотека українського воїна», яка розпочалася в квітні цього року, але вже завдяки небайдужим кіровоградцям, які приносили книги, чимало видань передано до бібліотек місцевих військових частин. Та загалом багато бібліотечних інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на підтримку сімей військових.


Акція у такому форматі проводилася вперше. У ній взяли участь родини працівників пожежно-рятувальної служби. Зокрема для дітей та дорослих проводились майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва, під час яких можна було спробувати зайнятись різними видами рукоділля або виготовити сувенір власноруч. Наприкінці заходу учасники дарували свої обереги та вироби з жовто-синіх стрічок воїнам АТО: безпосередньо військовим їх доставлять представники волонтерської організації «Відкрита Україна», щоб привітати мужніх захисників зі святом. Створені дитячими руками та подаровані від щирого серця такі листівки, декоративні сувеніри часто стають оберегами для військовослужбовців на сході країни.


Крім того, під час акції дітям та дорослим нагадали про основні правила безпеки, яких необхідно дотримуватись, щоб не сталось лиха. Про все це діти рятувальників довідалися в ігровій формі під час сімейного квесту, коли разом з батьками проходили станції. На «Привітальній» вигадували девіз для команди, під час проходження «Загадкової» вправлялися у кмітливості, а на станції «Перша допомога» працівники медико-санітарної частини навчили та дозволили бажаючим спробувати застосувати прийоми надання першої допомоги постраждалому в надзвичайній ситуації. На «Пошуковій» співробітник групи піротехнічних робіт розповів про правила поводження у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів та в інших екстремальних ситуаціях. Станції «Рятувальна» та «Спритний рятувальник» навчили дітей швидко орієнтуватися у ігровій ситуації.


Підбиваючи підсумки акції, організатори підкреслили, що подібні заходи відіграють об’єдуючу, навчальну, патріотичну та благодійну роль серед громадськості міста. Оскільки, окрім сімейних розваг, у ході акції для воїнів до свята зібрали сувеніри, виготовлені дитячими руками. Діти під час акції повторили вже набуті та засвоїли багато нових знань з безпеки, проявили свої творчі здібності, а головне – вони долучились до всенародної підтримки наших захисників та вболівають за їх майбутнє. На завершення заходу кожен учасник, майбутній захисник України, отримав подарунки, а заохочувальним сюрпризом від керівництва бібліотеки стала екскурсія до відділу рідкісної книги. Подібні заходи організатори домовились проводити і надалі.


Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Рятувальники провели акцію «Єдність – запорука перемоги!», присвячену Дню захисника України  
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015 Webmaster: webmaster@library.kr.ua