[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон „Бібліотека під зеленими вітрилами”Фон

Хіт-парад найкращих книг у переформатованому літньому читальному залі

 

Літній читальний зал «Бібліотека під зеленими вітрилами» – це бібліотека для дорослих і дітей в затишному куточку улюбленого кіровоградцями парку «Ковалівський». Саме цього року літній читальний зал відзначає 5-річний ювілей, тож змінює формат.

Кожної суботи, аж до 30 вересня, кіровоградці зустрічатимуться з улюбленими книжковими героями. Завдяки креативності молодих і сучасних бібліотекарів це можуть бути виставки різних видань, цінні авторські переклади (бо більшість видань – світова класика), вікторини, флеш-моби, майстер-класи, розмальовки та ін. Словом, кожна суботня презентація неповторна - ексклюзив + сюрприз.

2 липня парад улюблених та визнаних книг розпочинає казка Льюіса Керрола «Аліса в країні див». Тут на вас чекають кросворд, вікторина на годиннику, майстер-клас з виготовлення персонажа казки та інші цікавинки. А далі – зустрічі з героями романів Ш.Бронте «Джейн Ейр», Ж.Верн «Навколо світу за 80 днів», М.Гоголь «Миргород», Ч.Діккенс «Пригоди Олівера Твіста», «Історія речей. Дитяча енциклопедія», А. Конан Дойл «Етюд у ясно-червоних кольорах», М.Носов «Незнайко на Місяці», Е.Портер «Полліанна», Р.Распе «Пригоди барона Мюнхаузена».

В літній читальний зал обрано також книги-ювіляри, наприклад, чи знали Ви, що англійський письменник Алан Олександр Мілн 21 серпня 1921 приніс в подарунок своєму синочкові Крістоферу Робіну іграшку ведмедя – з якої розпочалася знаменита історія Вінні Пуха, опублікована в 1926 році. Тож «Вінні-Пух та його друзі» в літньому читальному залі будуть відзначати ювілейний день народження.

Тут створені всі умови для змістовного відпочинку малечі і дорослих: діти граються, малюють, ліплять фігурки з пластиліну, займаються з бібліотекарями творчістю, а їхні батьки, бабусі, дідусі – спілкуються, спостерігають за розвагами малечі, беруть участь у вікторинах і допомагають малечі долучитися до кращих скарбів світової класики.

Шановні мешканці та гості Кіровограда, на вас із радістю чекають щосуботи, з 16.00 до 19.00, в парку культури і відпочинку «Ковалівський», бібліотечні працівники літного читального залу.

Бажаємо усім кіровоградцям приємного літнього відпочинку і цікавого дозвілля.

 


[ HOME ]

„Бібліотека під зеленими вітрилами”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2016 Webmaster: webmaster@library.kr.ua