[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Kinect у бібліотеці


Фон

 

Kinect у бібліотеці

 


Захоплюючий з першої секунди, Kinect всіх піднімає, щоб рухатися, сміятися і підбадьорювати один одного. Хочеш повеселитися разом з другом? Просто грай!

Гра Kinect Sports – містить шість веселих спортивних дисциплін і перенесе тебе зі звичайної кімнати на неймовірний стадіон! Стань контролером і грай в боулінг, пляжний волейбол, настільний теніс, футбол, займайся легкою атлетикою і боксом!

Гра Kinect Adventures – гра, яка гарантовано змусить тебе рухатись і дозволить грати зовсім по-новому. Разом з друзями і близькими ти можеш стрибати, ухилятися і прокладати собі шлях під час гостросюжетних пригод в екзотичних локаціях.

З сенсором Kinect тіло контролює гру. Борись за виживання обома руками, зручно розташувавшись у холі І поверху бібліотеки. Таких ігор ти ще не бачив у нашому місті!

Іграми можна керувати за допомогою рухів тіла. Kinect реагує на твої рухи. Якщо потрібно вдарити, то бий! Якщо потрібно стрибнути, стрибай! Щоб активізувати сенсор, не потрібно ніяких дротів і підключень, лише змахни рукою. Після чого зможеш розпочати гру сам або удвох. Будь ти завзятим геймером чи ні, кожен може грати і розважатися. Запрошуємо до обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського, де можна зіграти в Kinect ЩОДНЯ з 10.00 до 19.00. Послуга коштує 3 грн. 50 коп. за 15 хв.

Ти вже знаєш, як грати. Ти вже отримав це запрошення, тож залишається лише прийти до бібліотеки!


Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Kinect у бібліотеці
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015 Webmaster: webmaster@library.kr.ua