[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон “День відкритих дверей”  


Фон

 

Запрошуємо кіровоградців та гостей міста на Всеукраїнський День бібліотек в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського 30 вересня 2015 року

 

30 вересня Україна святкує Всеукраїнський День бібліотек. Вітаємо зі святом і бажаємо усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів, непрочитаних сторінок і життєвого оптимізму, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів! Щороку ми, бібліотекарі, робимо до свята подарунки нашим користувачам. Тож ми потурбувалися, щоб фонди відділів обслуговування були максимально оптимізовані та відкриті таким чином, щоб кожен читач міг вільно знайти все, що йому потрібно.

30 вересня в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського – День відкритих дверей. Зазвичай, гостей заведено гостинно зустрічати. Тож кожен, хто прийде до Бібліотеки 30 вересня, з 10:00 до 19:00, може безкоштовно зареєструватися і отримати річний читацький квиток, або перереєструватися (якщо підійшов термін). Протягом дня відбудеться багато цікавих інтерактивних заходів, виставок, оглядових екскурсій-ознайомлень з відділами, з новітніми ресурсами та інформаційними послугами Бібліотеки та інші заходи.

Програма:

Об 11.30 в актовому залі бібліотеки відбудеться святковий концерт «Срібний голос флейти» Романа Ієвського

Після завершення концерту, з 13.00 до 16.00 просто неба, на прибудинковому майданчику бібліотеки працює виставка «Дорослі книги, які читають діти та дитячі книги, які читають дорослі», поруч з якою відбудеться акція «Мистецтво ЄднаЄ» - майстер - клас розпису на склі «Літературні персонажі». Тут же можна переглянути виставку та взяти участь у майстер-класі студії «Печворк» від Ірини Кудревич, подивитися на декоративний розпис в народному стилі (який продемонструє Наталія Янчукова).

- в холі першого поверху після опівдня можна долучитися до безкоштовного майстер-класу з виготовлення патріотичних сувенірів. Також наша обласна бібліотека є координатором всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна», і ми закликаємо усіх небайдужих приносити книги, які ми згодом передамо до бібліотек місцевий військових частин.

О 16.00 молодіжний дует «Grande Roze» (саксофон, гітара) подарує усім відвідувачам бібліотеки святковий міні-концерт.

Протягом дня пропонуємо ознайомитися з численними виставками нових надходжень (серед них особливою є виставка книг, які читачі створили власноруч «Німеччина моїми очима») та фотовиставкою «Миттєвості бібліотечного життя».

Запрошуємо усіх відвідувачів бібліотеки завітати до відділів та інформаційно-ресурсних центрів:

Польський культурний центр (III поверх)   відділ читальних залів
Орхуський центр (II поверх)   відділ документів з економічних, технічних та природничих наук
Виставка «Картографічні матеріали у рідкісних виданнях» (II поверх)   відділ рідкісних і цінних видань
Інформаційно-ресурсний центр „Вікно в Америку” (II поверх) відділ документів іноземними мовами
Регіональний тренінговий центр в рамках Всеукраїнської програми „Бібліоміст” (I поверх)    Інтернет-центр
Дитячий майданчик та майданчик для людей з вадами зору „Інтерсвіт” (I поверх)  відділ абонемента

Шановні друзі, вітаємо зі святом, з Всеукраїнським днем Бібліотек! І запрошуємо до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Дмитра Чижевського.

 

 


Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

“День відкритих дверей”  
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015 Webmaster: webmaster@library.kr.ua