[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Всеукраїнська акція до Європейського дня боротьби з рабством


Фон

18 жовтня - Всеукраїнська акція до Європейського дня боротьби з рабством

ПРЕС-АНОНС

18 жовтня
12.00-14.00


18 жовтня 2015 року з 12.00 до 14.00 організації-члени Всеукраїнської коаліції громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми, та громадська організація «Обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва» в Кіровограді спільно з обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Д. Чижевського за підтримки представництва в Україні Міжнародної організації з міграції (МОМ) проводять Всеукраїнську акцію «Європа без торгівлі людьми» в рамках відзначення Європейського дня боротьби з рабством з метою підвищення обізнаності населення щодо питань торгівлі людьми та безпечної міграції.

Акція відбувається одночасно в 17 містах України в місцях найбільшого зосередження людей.

Порядок проведення заходу:

Перша частина: інформаційне повідомлення про привід до акції та проблему торгівлі людьми. Початок о 12:00.

Друга частина: створення напису на тканині синього кольору білими стрічками "Європа без торгівлі людьми". До акції залучаються пересічні громадяни, перехожі, які за допомогою шпильок (булавок) чіпляють білі стрічки, заповнюючи створений попередньо напис.

Третя частина: запуск повітряних кульок синього та білого кольорів, що символізують Європу без торгівлі людьми. Запуск о 13.00.

Четверта частина: протягом всього заходу волонтери розповсюджують інформаційні матеріали та розповідають про проблему.

Акція відбудеться за адресою: м.Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24.

Довідка:

Україна – лідер Східної Європи за кількістю постраждалих. Щороку в ситуацію торгівлі людьми потрапляють:

-За даними Держдепартаменту США: від 600 до 800 тис. осіб (без врахування внутр. торгівлі в окремо взятій Victims of Trafficking and Violence Protection Act of 2000: Trafficking in Persons Report, 2005. http://www.state.gov/g/tip/rls/tiprpt/2005/index.htm"

- За даними Центру безпеки людини (Ванкувер, Канада): 4 млн. осіб Human Security Report, 2005 http://www.hsrgroup.org/human-security-reports/2005/text.aspx"

- За даними ЮНІСЕФ: 1,2 млн. дітей http://www.un.org/ru/rights/slavery/trust_fund/slavery_forms.shtml"

- За оцінками МОП: в будь-який момент часу в різних країнах світу у сучасному рабстві знаходяться 20,9 млн. I LO Global Estimate of Forced Labour http://www.ilo.org/wcmsp5/groups/public/ed_norm/declaration/documents/ publication/wcms_182004

- За даними Держдепартаменту США: не менше ніж 27 млн. осіб. по всьому світі є жертвами торгівлі людьми Trafficking in Persons Report, 2012 http://www.state.gov/g/tip/rls/tiprpt/2012/index.htm

- За оцінками ОБСЄ: 30 тис. українців

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

Всеукраїнська акція до Європейського дня боротьби з рабством
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015 Webmaster: webmaster@library.kr.ua