[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського


Фон

 

Зустріч - діалог

“Молодь Кіровоградщини – за здоровий спосіб життя”


Щороку у листопаді – грудні Кіровоградська обласна організація Товариства Червоного Хреста України проводить місячник “Молодь Кіровоградщини – за здоровий спосіб життя”, під час якого працівники та волонтери Товариства реалізують інформаційно-просвітницькі та добродійні заходи серед населення області, особливо серед учнівської та студентської молоді. Час місячника обраний не випадково, адже він охоплює: Міжнародний день студента – 17 листопада; Всесвітній день толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД – 1 грудня; Міжнародний день інвалідів – 3 грудня; Міжнародний день волонтерів – 5 грудня; Всеукраїнський день благодійника – 11 грудня.

ОУНБ ім.Д.І.Чижевського є партнером Кіровоградської ГО ТЧХ. Бібліотекарі не залишаються осторонь цієї доброчинної справи. Адже проблеми, до яких Товариство Червоного Хреста хоче привернути увагу жителів Кіровоградщини, дуже важливі, оскільки вони спрямовані на забезпечення здоров'я і життя молодого покоління.

Наші думки, вчинки та дії – це наше здоров'я або хвороби. Лінощі, жадоба до насолоди, слабка воля, необізнаність – це прямий шлях до хвороб.

25 листопада 2014 року о 14:00 в ОУНБ ім.Д.І.Чижевського відбулася зустріч-діалог молоді міста з психологами Кіровоградського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом та Кіровоградського обласного центру планування сім'ї.

На початку зустрічі були роздані анкети для виявлення рівня знань молоді стосовно СНІДу. Як уберегтися від страшних хвороб, чи може віл-позитивна жінка народити здорову дитину, які наслідки можуть бути від венеричних хвороб, які існують засоби контрацепції... На ці та багато інших запитань дала відповідь психолог Кіровоградського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Надія Шутова.

Цікавим і корисним був перегляд фільму “Разом плануємо сім'ю”, запропонований психологом Кіровоградського обласного центру планування сім'ї Інною Омельницькою. Що таке планування сім'ї, як її планувати, чому деякі сім'ї не можуть мати дітей, якими можуть бути наслідки від абортів – ці та інші теми у своєму виступі висвітлила пані Інна.

Кожен учасник заходу мав можливість поставити запитання спеціалісту та отримати на нього кваліфіковану відповідь.


Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Зустріч - діалог “Молодь Кіровоградщини – за здоровий спосіб життя”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua