[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон «Подаруй тепло захиснику Батьківщини: в’яжемо шкарпетки разом»


Фон

 

«Подаруй тепло захиснику Батьківщини: в’яжемо шкарпетки разом»

Кіровоградська обласна універсальна бібліотека ім. Д. Чижевського розпочинає благочинну акцію «Подаруй тепло захиснику Батьківщини: в’яжемо шкарпетки разом».

Наша мета – зігріти взимку теплом власноруч в’язаних речей українських солдатів, які перебувають в зоні АТО. Запрошуємо майстринь і тих, хто не вміє плести, але прагне навчитися, разом, об’єднавшись у бібліотеці, для виготовлення в’язаних вовняних шкарпеток, які обігріють захисника України. У подальших планах – розширення асортименту, окрім шкарпеток, можна плести шапки, шалики (шарфи) та рукавиці.

Звертаємося до всіх небайдужих кіровоградців долучитися до благодійної справи: можна приносити в обласну бібліотеку ім. Д. Чижевського вовняні нитки темних кольорів чи вовняний одяг, з ниток якого можна зв’язати шкарпетки. Ці речі приймаються в холі І поверху.

Також будуть організовані майстер-класи, де кожен може навчитися плести спицями. Перший майстер-клас відбудеться 7 жовтня 2014 року о 15.00 у відділі документів з економічних, технічних і природнчих наук       (ІІ поверх), згодом такі безкоштовні майстер-класи планується проводити щовівторка.

Акція стартувала 2 жовтня 2014 року. І вже наприкінці місяця працівники обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського передадуть виготовлені вироби учасникам АТО.

За детальнішою інформацією звертайтеся в бібліотеку за телефонами: 22-58-90, 0507044199 (Аліна Петрівна Осокіна), 066 1227098 (Світлана Вікторівна Приймак).

Адреса бібліотеки: м. Кіровоград, вул. В.Перспективна, 24

 

 

 


Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

«Подаруй тепло захиснику Батьківщини: в’яжемо шкарпетки разом»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua