[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Подарунки від краєзнавців Олександрійщини


Фон

 

Подарунки від краєзнавців Олександрійщини

 

27 серпня 2014 року у відділі краєзнавства обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І.Чижевського відбулися Краєзнавчі студії, присвячені історії сіл Олександрійського району Кіровоградської області. На засіданні Краєзнавчих студій вчителі Леонід Юрійович Балацький (Войнівська ЗШ І-ІІІст.) та Анатолій Олексійович Шевцов (Куколівський НВК) презентували проект, який втілюється в рамках Всеукраїнської експедиції “Історія міст і сіл України”.

Олександрійський відділ Українського географічного товариства (УГТ) з 2012 року розпочав пошукову роботу по населених пунктах Олександрійського району, до якого активно долучилися Леонід Балацький та Анатолій Шевцов. Результатом цих досліджень стали видання: “Село Войнівка”, ”Село Долинське”, “Село Протопопівка”, “Село Куколівка”.

Л.Балацький та А.Шевцов. зазначили, що в своїх посібниках використали архівні матеріали, а також власні багаторічні дослідження з географії, історії, біографії видатних людей краю та організації сіл. Праці яскраво ілюстровані картами, копіями документів, оригінальними фотоматеріалами.

Автори передали свої книги в дарунок бібліотеці. Присутні на засіданні краєзнавці, співробітники архівів, музеїв, читачі бібліотеки, бібліотекарі мали змогу ознайомитися з подарованими книгами олександрійських дослідників, які, безперечно, покращать зміст краєзнавчих фондів бібліотеки і будуть корисними для усіх, хто небайдужий до історії рідного краю.

 


Фон


Фон

Фон


У нас со скидками ремонт кондиционеров panasonic всем и каждому.
Фон

[ HOME ]

Подарунки від краєзнавців Олександрійщини
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua