[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського


Фон

 

Презентація фотовиставки “Діти як діти”


Щорічно, 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів. Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

З нагоди цього Дня в ОУНБ ім. Д.І.Чижевського спільно з організаціями - партнерами проводиться низка заходів.

28 листопада у бібліотеці відбулася презентація фотовиставки “Діти як діти”, яку створили члени Кіровоградської обласної громадської організації матерів дітей-інвалідів та інвалідів “Серце матері”. Головна ціль заходу - показати, що діти з особливими потребами такі ж, як і всі інші діти.

Підтримати ГО “Серце матері” прийшли друзі: благодійні фонди “Наша родина”, “Відкрита Україна”, “Берегиня миру”, а також Армія Спасіння, Імідж-центр “Ольга” та інші.

Відкрила виставку заступник директора з наукової роботи ОУНБ ім. Д.І.Чижевського Тетяна Федорова. У своєму виступі пані Тетяна розповіла про багаторічну співпрацю бібліотеки з ГО “Серцем матері” та проведені спільні заходи: майстер-класи, новорічно-різдв'яні зустрічі, виставки та аукціони творчих робіт дітей з особливими потребами...

Голова організації — Людмила Шукрута прокоментувала світлини: ось діти з особливими потребами беруть участь у конкурсі краси, а на цьому фото — саджають деревця. А це дітки на екскурсії у Верховній Раді України. Зворушує фотографія, на якій малеча святкує День народження онкохворої дівчинки. А ось ця юна красуня в інвалідному візочку ніжно пригортає до себе котика.

Пані Людмила завітала до бібліотеки з подарунками — книгою “Лисичка і Журавель”. Унікальність цього видання полягає в тому, що казку можна водночас читати і руками, і очима, адже вона надрукована шрифтом Брайля.

Книга видана в рамках благодійного проекту Національної Асамблеї інвалідів України (НАІУ) “Читати на рівних”. І сьогодні дуже доречно, що Людмила Володимирівна подарувала бібліотеці ці книги, адже вони допоможуть людям, які відвідують тренінги з оволодіння шрифтом Брайля, практично закріпити набуті знання. Ось так люди з особливими потребами допомагають людям з вадами зору. Це не просто подарунок, це — високий моральний вчинок. Це приклад доброти, людяності, щоденного піклування про людей, які особливо цього потребують.

Кілька примірників “Лисички і Журавля” було вручено ще одній нашій організації-партнеру - Кіровоградській обласній організації УТОС.

Виставка триватиме до 11 грудня 2014 року у відділі абонементу.


Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

"Серце матері”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua