[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон 30 вересня обласна бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує на День Відкритих Дверей!


Фон

 

30 вересня обласна бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує на День Відкритих Дверей!

 

 

 

30 вересня, з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського проводить День Відкритих Дверей.

В цьому році Всеукраїнський день бібліотек привертає увагу своїх користувачів, давніх друзів бібліотеки, усіх кіровоградців до книги й читання.
З 11.00 до 13.00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку (майданчик обласної бібліотеки для дітей ім. А. Гайдара) відбудеться спільна загальнобібліотечна акція голосних читань віршів Т.Г.Шевченка «200 років – 200 секунд», співорганізатором якої є обласна бібліотека ім. Д. Чижевського.

В цей день, з 14.00 до 17.00 в холі бібліотеки, традиційно буде організований відкритий перегляд літератури для відвідувачів, на якому представлені найкращі видання, найрізноманітніші за тематикою: з філософії і права, гуманітарних та суспільних наук, економіки і виробництва, історії і краєзнавства, художня література.  Не залишать байдужими відвідувачів бібліотеки унікальні довідники, словники та енциклопедії.

В кожному відділі проводитимуться огляди та книжкові літературні екскурсії для читачів «Бібліотека - для тебе, бібліотека - для всіх». За гарної погоди пропонуємо всім бажаючим взяти участь у вуличному тривалому флеш-мобі «Алея читачів: а ми читаємо», який буде проходити на майданчику поруч з бібліотекою.

В цьому році кожен, хто залюблений в мистецтво, має унікальну можливість взяти участь у молодіжній акції  “Відкрий для себе українське мистецтво”, яка включає  мистецьке лото та експрес-читання “9 книг мистецького року”. Також переглянути художню виставку Аліси Абгарян  “В полоні яскравих барв”. Традиційно можна відвідати різноманітні безкоштовні майстер-класи. Шанувальники всього непізнаного матимуть нагоду взяти участь у веб-вікторині Загадковий світ бібліотек.

День відкритих дверей в обласній бібліотеці імені Дмитра Чижевського – для вас, шановні кіровоградці та гості міста.

Увага, лише 30 вересня запис до бібліотеки – безкоштовний.

Приєднуйтесь до нас з друзями, приходьте сім’ями!

Тел. для довідок 066 122 70 98 (Світлана Приймак)

 

 


Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

30 вересня обласна бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує на День Відкритих Дверей!
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua