[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Зустріч учасників двох всеукраїнських проектів


Фон

 

Зустріч учасників двох всеукраїнських проектів

 

Федорова Тетяна Юріївна,
Керівник ЦЄІ
rhall@library.kr.ua
099 1107411; 093 8949083

 


Дієвий спосіб подолання конфліктів і стереотипів – краще пізнати один одного, – в цьому переконані учасники зустрічі, яка відбудеться в суботу, 11 жовтня, о 16.00, у Центрі європейської інформації обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.І.Чижевського (м. Кіровоград, вул. Велика перспективна, 24, ІІІ поверх).

Захід збере учасників одразу двох всеукраїнських проектів: переможців конкурсу міні-грантів, які реалізують ініціативи, спрямовані на підтримку Криму, та представників дослідницької групи проекту "Долаємо власні стереотипи: молодь єднає Україну!" – молодих людей з різних областей України, які нині приїздять до Кіровограда, аби ближче познайомитися з життям нашого міста та розповісти про нього іншим. 

У програмі заходу: зустріч з керівниками обох проектів Олександрою Целіщевою (Кримські ініціативи) та Євгенією Олійник ("Долаємо власні стереотипи: молодь єднає Україну!"); презентація кращих місцевих ініціатив; спілкування з громадськими активістами; обмін враженнями.


 

Довідка:
Конкурс міні-грантів на підтримку Криму було оголошено Центром регіонального розвитку «Топ-Кая», що в такий спосіб прагне допомогти втілити ініціативи громадських організацій зі всієї України, спрямовані на підтримку кримських активістів та переселенців, а також стимулювати суспільну дискусію про сучасні кримські реалії. Підтримані проекти мали на меті:

  • Представлення інтересів кримських активістів або переселенців

  • Соціальну адаптацію переселенців

  • Співпрацю, партнерство різних цільових аудиторій (журналісти, студенти, викладачі, громадські діячі)

  • Подолання інформаційних бар’єрів,стереотипів, активізація суспільної дискусії про Крим.

Проекти подавалися як зареєстрованими громадськими організаціями, так і незареєстрованими ініціативними групами з усієї території України. Три таких ініціативи реалізуються на території Кіровоградської області.

 Проект "Долаємо власні стереотипи: молодь єднає Україну!", започаткований ГО «Український народний дім в Чернівцях» за підтримки Фонду Посольства США, реалізується в Чернівецькій, Кіровоградській, Запорізькій, Херсонській областях та АР Крим. Молоді люди з цих регіонів входять до складу дослідницької групи, яка вивчає регіональні особливості різних областей. Учасники матимуть можливість відвідати різні міста України, зустрітись з представниками активної молоді, громадських організацій, ЗМІ. За підсумками кожної зустрічі учасники писатимуть есе про власні враження від міста, яке відвідали, та людей, що там проживають, їхні культуру, цінності, традиції.

 

 


Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Зустріч учасників двох всеукраїнських проектів
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua