[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського Відділ краєзнавства”


Фон

 

Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського Відділ краєзнавства


АНОНС

До Дня гідності і свободи 21 листопада о 18.00. у відділі краєзнавства ОУНБ ім.Д.І. Чижевського відбудеться презентація двох видань: “Рух. Початок” (Автор-упорядник Василь Бондар) та збірки поезій українського поета, що мешкає в Латвії Костя Оверченка “Майдану віщий грім”.

У книзі “Рух. Початок” зібрані спогади учасників творення першої альтернативної до комуністів політичної сили на Кіровоградщині на межі 80-90 років минулого століття. Народний Рух України за перебудову — таку назву мала організація, якій судилося зіграти найголовнішу роль у відновленні української державної незалежності. Спогади писалися в різні часи протягом останнього двадцятиріччя. До книги включено також низку публікацій із місцевої преси того часу. Книга видана в ТОВ “Імекс ЛТД”.

До книжки Костя Оверченка “Майдану віщий грім” увійшли вірші, народжені останніми трагічними подіями в Україні, а також поезії про минулу війну, учасником якої автор був. Вірші написані у різні роки - під час коротких перепочинків між боями, й у наші дні, коли пам`ять його знову повертала в часи бойових звитяг, коли душу сколихнув Майдан та неоголошена війна Москви.

Значна частина поезій свого часу друкувалася на сторінках різних українських часописів, окремим розділом входили до книжки “О, як тоді співали солов`ї” та стали основою поетичної збірки “Мені сниться війна...” Ці віршовані рядки автор з глибокою повагою вплітає у вінок пам`яті воїнів, усіх, хто не повернувся до рідної домівки з тієї страшної війни, хоч де б він воював - у лавах УПА чи Червоної Армії, чи з нинішніх кривавих сутичок, де прагнуть роздерти нашу рідну Україну. Книга видана в Центрально-Українському видавництві.

На презентацію цих видань запрошуємо письменників, краєнавців, творчу інтелігенцію, студентську молодь та всіх бажаючих.


Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

"Презентація видань: “Рух. Початок” і “Майдану віщий грім”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua