[HOME]
Україна - Латвія: дружба крізь віки  
DC.Metadata
огляд виставки | проект виставки | фотогалерея
[ HOME ]
Книжково-ілюстративна виставка "Україна: вчора, сьогодні, завжди" -> Пресс-реліз

 


Пресс-реліз

До 10-ї річниці Незалежності України

З нагоди 10-ї річниці Незалежності України 18 вересня 2001 року в приміщенні Латвійської Національної бібліотеки відкрилась виставка друкованих видань "Україна: вчора, сьогодні, завжди !" з фондів Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.Чижевського.

Ця виставка - ще одна спільна ініціатива двох колективів професіоналів - латвійський і українських бібліотекарів.

Третій рік продовжується ця плідна співпраця між Латвійською Національною бібліотекою та Кіровоградською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Д.Чижевського, які створили і втілили в життя спільний міжнародний проект "10+10" безперервної освіти бібліотекарів шляхом організації програм фахового розвитку спеціалістів Латвії і України.

Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека носить ім'я Дмитра Чижевського, вченого енциклопедиста зі світовим ім'ям. Заснована у 1899 році, бібліотека є однією з найстаріших в Україні. Вона є науково-методичним центром бібліотек Кіровоградської області, інформаційним, культурним та просвітницьким центром регіону. У фондах бібліотеки зберігається 635 тисяч примірників видань.

Книжково-ілюстративна виставка "Україна: вчора, сьогодні, завжди !" складається з семи розділів, у яких представлені видання, що висвітлюють історичний шлях України до незалежності та становлення державності України за останні десять років. У розділах:

"Дух нашої давнини", "Етнічний символ України", "Віра і розум", "Три президенти - три кроки до держави", "Держава: конституція, фінанси, економіка", "Культура України: метафори буття", "Степова Еллада" зібрана наукова, науково-популярна, художня література, плакати і фотоальбоми", періодичні видання. Останній розділ розкриває історію і сучасність Кіровоградської області.

[ HOME ]
  за сприяння міжнародного фонду "Відродження"
© ОУНБ Кропивницький 1999-2000     Webmaster: webmaster@library.kr.ua