[HOME]
ОУНБ Кіровоград     
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон До висот Шевченкового слова


Фон

 

НАКАЗ ДИРЕКТОРА
ДЕПАРТАМЕНТУ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


від 15 липня 2013 року      № 295

                                                             

м. Кіровоград


Про затвердження Положення
про обласний конкурс
„До висот Шевченкового слова”,
присвячений 200-річчю від дня
народження Т.Г. Шевченка

 

На виконання Указу Президента України від 11 квітня 2012 року № 257 „Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 квітня 2011 року № 327-р "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання" та з метою відзначення 200-річчя з дня народження поета, письменника, художника Т.Г. Шевченка на належному рівні, популяризації його творчості та заохочення до читання творів Т. Шевченка

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про обласний конкурс „До висот Шевченкового слова”, присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка, що додається.

2. Головному спеціалісту-юристу відділу організації документообігу, контролю, кадрової роботи та правового забезпечення Войтович А.О. відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» подати даний наказ на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Кіровоградській області.

3. Даний наказ набирає чинності з дня його опублікування.

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації Тищенко Л.П.

Директор департаменту
культури, туризму та культурної
спадщини Кіровоградської
обласної державної адміністрації                                                  В.Г. Животовська

 [ HOME ]

До висот Шевченкового слова
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2012 Webmaster: webmaster@library.kr.ua