[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон “Кіровоградщина запрошує”
Фон

Положення про конкурс фотографій

“Кіровоградщина запрошує”

(Конкурс присвячений 75-річчю утворення Кіровоградської області)


1. Загальні положення

1.1. Учасники конкурсу: Конкурс «Кіровоградщина запрошує» проводиться для всіх бажаючих, хто захоплюється фотографією, як аматорів, так і професіоналів. Вік учасників не обмежується. Учасниками конкурсу не можуть бути члени журі.

1.2. Організатори: Комунальний заклад «Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського», Галерея «Єлисаветград».

1.3. Мета конкурсу: Сприяти формуванню позитивного іміджу Кіровоградської області, розвитку творчості обдарованих дітей, молоді й усіх громадян у галузі фотомистецтва, патріотичному вихованню молодого покоління. Сприяти духовному єднанню людей Кіровоградської області та збереженню історичної, культурної спадщини рідного краю.

1.4. Місце та термін проведення: Конкурс триває з 20 червня до 31 серпня 2014 року на базі відділу соціокультурної діяльності обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського, м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24, ІІІ поверх, електронна адреса: market@library.kr.ua).

 

2. Номінації

Фотороботи повинні відповідати одній з наступних номінацій:

1) Краще фото з теми „Кіровоградщина - наша гордість, наша слава”;

2) Краще фото з теми „Портрет кіровоградця”;

3) Краще фото з теми „Визначні пам’ятки культурної спадщини Кіровоградщини”;

4) Краще фото з теми „Цікаві миттєвості щодня”;

5) Краще фото з теми „Краєвиди рідного краю”.

 

3. Умови участі

3.1. Учасниками конкурсу можуть бути як аматори, так і професійні фоторепортери та фотографи.

3.2. Участь у конкурсі для всіх учасників - безкоштовна.

3.3. Фотороботи повинні відповідати тематиці номінацій.

3.4. Фото-колажі на конкурс не приймаються.

3.5. Учасники конкурсу зобов'язані надіслати у зазначені в Положенні терміни заповнену анкету (Додаток 1) та фотознімки, що відповідають тематиці номінацій Конкурсу (п. 2.) та технічним вимогам (п. 4).

3.6. Анкета може містити дані тільки про одну особу.

3.7. Кількість фоторобіт від одного учасника - до 3-х.

 

4. Технічні вимоги

4.1. Конкурсні фотороботи потрібно надавати в електронному та в друкованому вигляді (фотознімки мають бути якісно надруковані будь-яким фотографічним способом розміром 30x40 см). На зворотній стороні фотознімків потрібно вказати таку інформацію:

4.1.1. Назва фотороботи.

4.1.2. Номінація конкурсу (п.2)

4.1.3. П.І.Б. учасника конкурсу.

4.1.4. Порядковий номер фотороботи, якщо учасник подав більше, ніж один знімок.

4.2. На розгляд журі будуть передані лише фотороботи, що відповідають наступним вимогам: фотографії (скановані або зняті цифровою фотокамерою) у вигляді електронних файлів форматів Jpg, Tiff (мінімальний дозвіл 300 dpi у випадку сканування фото) на носіях CD або DVD надсилаються Організатору звичайною, прискореною, кур'єрською поштою, фото у цифровому форматі – електронною поштою за адресами: market@library.kr.ua; elisavet_2011_o@mail.ru (або додані на електронному носії).

4.3. Фотографія може бути як кольоровою, так і чорно-білою. Фотороботи повинні бути без оформлення (без рамок, паспарту, надписів, дати тощо).

4.4. Надіслані носії не повинні містити жодної іншої інформації, крім файлів фоторобіт. На поверхні диску слід вказати: прізвище автора, порядкові номера робіт та підписи фото, що містяться на диску, назву фотоматеріалу.

 

5. Процедура проведення конкурсу та оцінювання робіт

5.1. Переможці конкурсу нагороджуються дипломами та призами.

5.2.1. Експозиція кращих фоторобіт та їх презентація відбудеться в рамках фотовиставки, яка діятиме протягом місяця після завершення конкурсу.

5.2.2. Кращі фотороботи будуть опубліковані в он-лайновой версії виставки на сайтах Комунального закладу „Обласна універсальна наукова бібліотека ім.Д.І.Чижевського” та Галереї „Єлисаветград”.

5.3. Оцінка конкурсних фоторобіт буде проводитися у п’яти тематичних номінаціях (п. 2.).

5.4. Оцінку конкурсних фоторобіт буде здійснювати журі, членів якого обирають та запрошують Організатори.

5.5. У рамках кожної з номінацій буде визначено по одному переможцю - автору робіт.

5.6. Кожна з конкурсних робіт може бути відзначена нагородою тільки один раз.

5.7. Журі визначить переможців та оголосить результати оцінки конкурсних робіт не раніше 31 серпня 2014 р.

5.8. Рішення журі про присудження чи не присудження нагород остаточне і оскарженню не підлягає.

 

6. Оргкомітет конкурсу

6.1. Оргкомітет конкурсу (Додаток 2) - постійно діючий орган конкурсу, який організовує всю роботу конкурсу на всіх його етапах.

6.2. Функції оргкомітету конкурсу:

6.2.1. Забезпечення інформаційного висвітлення конкурсу на всіх його етапах.

6.2.2. Проведення реєстрації всіх робіт учасників.

6.2.3. Проведення незалежного оцінювання та визначення переможців конкурсу.

6.2.4. Оголошення переможців та нагородження їх дипломами та призами.

6.3. Для вирішення важливих організаційних та інших робочих питань оргкомітет конкурсу проводить засідання.

6.4 Організатор залишає за собою право вносити зміни та доповнення до Положення.

 

7. Інші вимоги

7.1. Учасник конкурсу має бути автором роботи.

7.2. Анкета разом з конкурсними роботами на електронних носіях та фотознімками (п. 4, п.п. 4.1.) повинні бути надіслані на адресу Організатора звичайною, прискореною, кур'єрською (у цифровому форматі - електронною поштою). При відправці фоторобіт слід подбати про їх захист від пошкоджень під час пересилки (Організатор конкурсу не несе відповідальності за пошкодження та втрату робіт під час поштової пересилки на адресу Організатора).

7.3. Останній термін прийому робіт на конкурс — 31 серпня 2014 року включно. Слід врахувати це при поштовій відправці. Роботи, що надійдуть Організатору після цієї дати, до розгляду журі передані не будуть.

7.4. Положення про конкурс “Кіровоградщина запрошує”, основні вимоги щодо участі у конкурсі, формуляр анкети учасника та ін. можна знайти в Інтернеті на офіційному сайті обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського: http://library.kr.ua та на сайті Галереї „Єлисаветград”: http://www.elisavetart.com

7.5. В разі зміни адреси та інших персональних даних учасник зобов'язаний вчасно повідомити про це Організатора.

7.6. На конкурс не приймаються фотографії, сюжет яких пропагує вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, насилля, демонструє жорстоке поводження з тваринами, а також фотографії непристойного змісту.

7.7. До фотографій можна додавати коментар автора (проза, вірш тощо).

7.8. Беручи участь у конкурсі, автори автоматично дають згоду на безплатне використання будь-коли їхніх фоторобіт у рекламних матеріалах, на веб-сайтах Бібліотеки та Галереї, при підготовці буклетів і книг. Будь-яка публікація матеріалів проводиться з обов'язковим зазначенням автора роботи. Автор роботи втрачає право на отримання матеріальної чи будь-якої іншої користі від подальшого використання його робіт.

7.9. Всі можливі суперечки з приводу Авторства, Авторських Прав і Права Власності на фотороботу, що бере участь у даному фотоконкурсі, з третіми особами відбуваються за рахунок сторони, що надала фотографію для участі у фотоконкурсі «Кіровоградщина запрошує».

7.10. Всю відповідальність за надання помилкової інформації з Авторських Прав і Прав Власності на надану роботу (роботи) несе особа, яка надала роботу (роботи).

7.11. Учасники конкурсу не отримують від Організатора конкурсу жодної матеріальної компенсації витрат на плівку, проявлення плівки, друк фотографій та будь-які інші послуги, пов'язані з підготовкою до конкурсу.

7.12. Оргкомітет конкурсу залишає за собою право розгляду або відхилення кожної з фоторобіт, наданих на фотоконкурс, виходячи з попередньої художньої та творчої оцінки без пояснення й уточнення причин автору.

7.13. Надіслані фотографії авторам не повертаються, а залишаються у фонді Організатора.

7.14. Участь у конкурсі “Кіровоградщина запрошує” передбачає згоду з усіма пунктами цього Положення без винятку й застережень у повному обсязі.

 

8. Інформаційне забезпечення

8.1. Хід проведення конкурсу буде висвітлюватися на офіційних сайтах обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського і Галереї „Єлисаветград” за адресами відповідно: http://library.kr.ua, http://www.elisavetart.com, а також у засобах масової інформації.

8.2. Результати конкурсу, умови та терміни одержання нагород будуть оголошені в Інтернеті не пізніше 15 вересня 2014 р. на веб-сторінках бібліотеки http://library.kr.ua, Галереї „Єлисаветград”: http://www.elisavetart.com та надіслані електронною поштою кожному з учасників за вказаними ними адресами.

8.3. Адреса Організаторів для надсилання робіт:

КЗ “Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського”,
вул. Велика Перспективна, 24,
м. Кіровоград,
25006, Україна

Координатор конкурсу: Приймак Світлана (моб. тел. 066 122 70 98)

Галерея живопису „Єлисаветград”
вул. Пашутинська, б.36,
м. Кіровоград,
25006, Україна

Координатор конкурсу: Краснопольська Ольга (моб. тел. 099 490 40 70)

Конкурсні роботи разом із заповненими анкетами учасників в електронному вигляді надсилати на електронну пошту: market@library.kr.ua; elisavet_2011_o@mail.ru з обов'язковою поміткою Конкурс “Кіровоградщина запрошує”, назвами номінації та автора фотороботи у темі листа (Фотоконкурс, "Назва", автор).

Детальна інформація про конкурс: за вказаними адресами, а також на сайтах Бібліотеки і Галереї.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

“Кіровоградщина запрошує”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua