[HOME]
Віртуальна виставка  
 
[ HOME ]
 ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА

 


Фон

ОРГАНІЗАТОРИ: Кіровоградська обласна організація Національної спілки фотохудожників України
та фотоклуб "Колаж"

ХІIІ обласна відкрита художня фотовиставка "Погляд-2009"
проводиться з метою розвитку та популяризації фотомистецтва.

Відкриття: 11 грудня 2009 року о 14 00 годині.
Дитячий розважальний центр " Игромир" вул. 50- років Жовтня, 1А.

Тема фотовиставки вільна, що дозволяє кожному автору представити свої кращі фотороботи.

У експозиції виставки представлено – 69 фоторобіт, 40 авторів.

На фотовиставку, подали свої роботи фотохудожники та фотоаматори з Олександрії, Світловодська, Знам’янки та Кіровограда. Знам’янського, Олександрійського та Кіровоградського районів, також автори з Києва, Луцька та Німеччини .

За тринадцять років проведення фотовиставки "Погляд" популярність її настільки зросла, що вона сала відомою не лише в нашій області а й далеко за її межами.

Кращі доробки демонструють індивідуальне світосприйняття, авторів, їх постійне творче самовдосконалення, що сприяє подальшому розвитку фотомистецтва у нашому краї.

У цьому році представили свої роботи, одинадцять авторів, які вперше прийняли участь і стали дебютантами фотовиставки "Погляд" це Настя Шкода, Ольга Титаренко, Катя Козачок , Олена Стрілець, Дмитро Сіндяшкін, Олег Сиренко, Олег Онойченко, Артем Іванушкін, Ірина Замураєва, Сніжана Горячова та Денис Богуш. Поряд із ними роботи фотохудожників, які всі тринадцять років беруть участь у фотовиставці : Таїса Антоненко, Олександр Віницький, Ігор Демчук, Валентин Сирота та Сергій Гусарченко.

Таке поєднання дає змогу початківцям оцінити свій рівень і поспілкуватися із досвідченішими колегами, набратися досвіду. Щорічно кращі доробки стають святом світлин.

Саме назву "Погляд" дали їй учасники, враховуючи індивідуальні особливості світосприйняття кожного, хто подає на виставку авторські роботи. А останні дійсно різні: від реалістичного до постмодернового спрямування, від строгої чорно-білої до різнобарв’ям кольорової фотографії.

У цьогорічному “Погляді -2009” також взяли участь учасники фотогуртка "Пошук" з села Трепівка, Знам'янського району.

Запрошуємо всіх цінителів фотомистецтва переглянути нашу фотовиставку, і раді будемо зустрічі з вами.

ПЕРЕГЛЯНУТИ >>>

[ HOME ]
Погляд - 2009
© ОУНБ Кiровоград       Webmaster: webmaster@library.kr.ua