[HOME]
Віртуальна виставка  
DC.Metadata
"Погляд-2003" | " К О Л Е С О " | Гарбенко | Ліпатов
[ HOME ]
 ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА -> "Погляд-2003"


2003
logo
kollagekrd@yandex.ru

переглянути >>>


Виступ начальника управління культури Ю.Компанійця на відкритті фотовиставки "Погляд-2003"


Шановні друзі, шанувальники фотомистецтва, автори фоторобіт!

Сьогодні всі ми присутні на відкритті фотовиставки "Погляд-2003", яка є складовою частиною культурно-мистецьких заходів в рамках проведення "Року культури в Україні".

Фотовиставка започаткована у 1997 році обласним Центром народної творчості і стала вже традиційною. Головним виконавцем, організатором, збирачем фоторобіт є фотоклуб "Колаж", що працює при обласному Центрі народної творчості. Це своєрідне об'єднання фотохудожників, фотоаматорів, людей, які закохані в цей прекрасний вид фотомистецтва.

Фотовиставці "Погляд-2003" передувало цілий ряд фото експозицій, що присвячувалися міжнародному жіночому дню, Перемозі у Великій Вітчизняній війні, дню Незалежності України, дню міста та іншим визначним подіям.

І кожна фотовиставка по своєму проведенню стає історією, частинкою нашого складного і цікавого життя, у чому і полягає її основна мета.

Фотографи цих виставок закохані в різні події життя, не байдужі, спостережливі, чуйні. Через свій об'єктив змушують своїх шанувальників радіти, сумувати, співчувати, аналізувати, обурюватися, засуджувати; вчать людей бути небайдужими до всього того, що відбувається в суспільстві.

Пейзаж і портрет фотоаматорів з Голованівського, Бобринецького, Знам'янського, Новгородківського, Новомиргородського, Новоукраїнського, Добровеличківського, Кіровоградського районів.

Вперше у виставці беруть участь - Андрій Поліщук, Григорій Кляцький, Марина Бабенко, Олександр Ручин, Андрій Кондратюк, Максим Власенко, Роман та Андрій Бідненки та інші.

Роботи, представлені на експозиції, різні за виконанням, якістю, але їх об'єднує художній неспокій, закоханість у людину, у її Єство. І де б не був фотомайстер, його завжди захоплює природа, творчість людини, її переживання і сподівання.

У експозиції виставки є роботи колишніх членів фотоклубу "Колаж", які проживають у Німеччині, Португалії - це Олександр Віницький, Андрій Гагарін.

Так що нашій фотовиставці далекі кордони не стають перешкодою. На допомогу приходить Інтернет.

А можливо колись нашу фотовиставку "Погляд" назвем міжнародною.

Хочу побажати учасникам фотовиставки "Погляд-2003" мистецького злету, гострого спостереження, здоров'я і добробуту. Дякую за увагу!


 

Фон


Фон

[ HOME ]
 ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА -> "Погляд-2003"
© ОУНБ Кропивницький 1999-2004     Webmaster: webmaster@library.kr.ua