[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 <<< повернутись
[ HOME ]
Фон Кіровоградський Центр Європейської Інформації

Фон

 


Фон

Стратегічна мета України - входження до Європейського Союзу. Про це неодноразово наголошували лідери нашої держави. Це питання викликає багато суперечливих реакцій у суспільстві, адже думки пересічних громадян з цього приводу є доволі полярними. Однією з вагомих причин виникнення такої ситуації є брак інформації. Сьогодні бібліотека є, з одного боку, центром громадського життя регіону, з іншого - головним регіональним інформаційним центром. А отже, одним з найважливіших завдань бібліотек в Україні є подолання інформаційного вакууму у питаннях єроінтеграції. І саме на досягнення цієї мети спрямоване відкриття Центру Європейської інформації "Програма Європейського Союзу в Україні" в Обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.І.Чижевського.

Центр діє в рамках проекту «Створення центру європейської інформації на базі Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського" за сприяння Міжнародного фонду «Відродження». Реалізацію проекту спільно здійснюють Кіровоградська обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва та Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського.

Презентація Центру відбулася 9 жовтня 2006 року о 14.00. Центр європейської інформації ставить перед собою низку завдань, зокрема: формування документальних фондів з питань євроінтеграції України; надання документів та консультацій з означених питань усім категоріям користувачів;накопичення науково-методичних матеріалів відповідної тематики, виданих закладами науки, освіти і культури ста та області;надання методико-консультативної допомоги у створенні пунктів європейської інформації; проведення семінарів, конференцій, зустрічей, лекцій, круглих столів з найбільш дискусійних та актуальних проблем євроінтеграції; взаємодія з громадськими організаціями щодо інформування населення з різних аспектів діяльності ЄС.

До участі участі в презентації Центру були запрошені: представники Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження»; керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації; представники громадських організацій Кіровоградщини; керівники бізнесових структур обласного центру; викладачі та студенти вузів міста; місцеві ЗМІ.Дивитись далі весь фоторепортаж відкриття...
Урочисте відкриття:  9 жовтня, 14 годин 05 хвилин...


В рамках заходу прозвучали виступи представника Міжнародного фонду «Відродження» та заступника начальника управління з питань внутрішньої політики та суспільно-політичного моніторингу обласної державної адміністрації О.О.Бабенка "Забезпечення державної політики у сфері європейської Інтеграції, покрашення поінформованості пересічних громадян про євроінтеграційні процеси" . Консультанти Центру європейської інформації розповіли про його завдання і перспективні напрямки роботи, про досвід Польщі щодо участі громадськості у формуванні та реалізації політики європейської інтеграції, здійснили віртуальну подорож до Центрів європейської інформації України.

Україна задекларувала свій курс на євроінтеграцію, своє прагнення стати членом Європейського Союзу. І бібліотеки України мають зробити свій внесок у реалізацію цієї політики. Наша справа - донести до пересічного громадянина інформацію про основні напрямки розвитку ЄС, переваги його членів, особливості взаємовідносин України з цією організацією. Це головне завдання бібліотеки з популяризації знань європейської тематики.Фон


Фон

[ HOME ]
  Кіровоградський Центр Європейської Інформації
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2006     Webmaster: webmaster@library.kr.ua