[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Повернутись...
[ HOME ]
Фон ВИСТАВКИ


Фон

Фотовиставка
„Європейське обличчя нашого міста”


Мистецтво фотографії є одним з найпопулярніших у наш час. Кожна робота – це й відбиток епохи, і погляд автора на світ, що його оточує. Іноді фото – надзвичайно переконливий доказ. Ми не маємо доводити, що місце України – у Європі: ми маємо це побачити і відчути.
Презентація фотовиставки “Європейське обличчя нашого міста” відбулася о 15-й годині 11 лютого 2009 у Кіровоградському Центрі європейської інформації (приміщення ОУНБ ім.Д.І.Чижевського, ІІІ поверх).

В експозиції представлені роботи двох авторів: цикл „З висоти пташиного польоту” знаного майстра фотографії Ігоря Філіпенко та фотографа-початківця Олексія Бєрьозіна.
Ігор Филипенко, народився у 1966 в Кіровограді. Займається фотографією з десяти років. Працював у редакції газет “Кіровоград Вечірній” та “100-й округ”. Нині — редактор фотопортала “Фотоінформаційний портал Кіровоградщини” (детальніше: www.fotka.kr.ua). В його доробку — понад 280 Гб фото, які відображають усі важливі події в житті нашого міста, починаючи з 2004 року.
Олексій Бєрьозін, 16 років, - студент педагогічного ліцею. Фотографією займається близько двох років. Працює в різних жанрах, один з улюблених — індустріальне фото.

На презентації були присутні автори представлених робіт, викладачі фотостудії ДЮЦ, студенти, користувачі ЦЄІ та бібліотеки. Виставка діятиме протягом місяця з дня відкриття.
[ HOME ]

ВИСТАВКИ
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2008 Webmaster: webmaster@library.kr.ua