[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata

[ HOME ]
Фон кіноклубкіноклубкіноклубкіноклуб кіноклубкіноклубкіноклубкіноклубкіноклубкіно

[На початок]

Довженко

Про кіноклуб.

Кіноклуб - вільне об'єднання шанувальників кіно, що з 1980 року знайомить всіх бажаючих із кращими зразками світового кіномистецтва. Кожен показ супроводжуеться вступним словом.

Фон

Початок кожного дня о 15 годинi.

У відеозалі бібліотеки ОУНБ ім.Д.І.Чижевського
З 21-го по 25 листопада 2011 року

Восьмий міжнародний фестиваль документального кіно про права людини

Вхід вільний21.11.11.

Правосуддя для Сєргєя
Нідерланди, 2010, 64 хвилини

реж.Ганс Германс та Мартін Маат

«Правосуддя для Сєргєя» – вражаюча історія Сєргєя Магнітского, російського юриста, який помер у листопаді 2009-го у 37 років унаслідок тортур у слідчому ізоляторі Москви, так і не дочекавшись суду. Його загибель викликала обурення світової спільноти, але в самій Росії корумповані чиновники, винуватці трагедії, не були й не будуть притягнуті до відповідальності. Через рік після смерті Сєргєя Магнітского фільм розповідає про чоловіка, який заплатив найвищу ціну, намагаючись викрити всеохопну корупцію, в лабетах якої опинилась Росія. Зараз сім’я і друзі Сєргєя вперше згодилися говорити на камеру, аби розповісти історію пересічного громадянина, який наважився протистояти корупції на найвищому рівні.
http://www.docudays.org.ua/2010/index.php
22.11.11.

Авто*Мат

Чехія, 2009, 90 хвилин


реж. Мартін Маречек

Ініціатива «Авто*Мат» має на меті зробити місто комфортним для життя. Цей фільм – не просто відкрита критика машин та водіїв. Це спроба зрозуміти, що люди думають про цілі й місце людства на Землі. Стрічка показує розвиток ініціативи «Авто*Мат» через розмови з різними персонажами. Тут і генеральний директор автомобільної компанії Skoda, і мер Праги, а також соціологи, бізнесмени, мамусі на велосипедах та схибнуті автолюбителі... «Авто*Мат» – це рука допомоги, проте насамперед люди мають допомогти собі самі. Щоб полюбити свій«простір», вони мусять зробити його місцем для життя, а не транзитним вокзалом. Будь-який район чи село мають стати мікросвітом, створеним працею людей, де вони живуть, відпочивають, навчаються, спілкуються і гуляють, місцем, яке люди вважають своїм спільним домом.
http://www.docudays.org.ua/2010/index.php


23.11.11.

Гугара / Gugara

Польша, 2008, 65 хвилин

реж. Анджей Дибчак та Яцек Нагловскі

«Ґуґара» евенською мовою означає звук дзвоника, який висить на шиї оленя. Це один із небагатьох звуків, що їх можна було почути в тайзі, але віднедавна тут не чути майже нічого, тільки тишу. За останні тижні Дмітрій і Татьяна, літні пастухи, втратили все своє стадо. Що робити в тайзі без нього? Особливо, якщо ви найостанніші пастухи у цьому краї. Решта вже покинули життя в лісі заради розташованого неподалік російського села. Це історія занепаду малих народів Сибіру. Документальний фільм-спостереження описує парадоксальний світ колишніх кочівників та оленярів, змушених відмовитися від свого споконвічного способу життя.
http://www.docudays.org.ua/2010/index.php

24.11.11.

Ніде в Європі

Німеччина, Польща, 2009, 98 хвилин

реж.Керстін Нікіг

Алі (39), Ваха (50), Тамара (55) і Руслан (33) – біженці. Вони втекли з Чечні, коли їх життю загрожувала небезпека. Зараз вони просять притулку в Європі й стають жертвами нового протистояння: людина проти державної машини. Як я можу довести, що я той, за кого себе видаю? Як переконати, що все пережите мною сталося насправді? І чи може мені хто-небудь допомогти? Тримаючи головних героїв у полі зору, автор протягом року документує їхні спроби знайти для себе місце в Європі. А поряд із цим на екрані з’являються їхні надії, страхи й жагуче бажання повернутися до звичного життя.
http://www.docudays.org.ua/2010/index.php
25.11.11.

Килимок

Україна, 2010, 12 хвилин

реж. Андрій Роханський

Події, які висвітлює режисер, відбуваються в Харкові. У цій історії йдеться про звичайну людину, життя якої змінюється за один день і назад вороття вже немає. Режисер попереджає, картина не для людей зі слабкими нервами. Дивіться фільм і пам’ятайте - вони поруч! І вже розпочали полювання. Можливо на тебе, а може під загрозою твої близькі. Фільм базується на реальних подіях.
http://www.docudays.org.ua/2010/index.php


[ HOME ]
Фон кіноклубкіноклубкіноклубкіноклуб кіноклубкіноклубкіноклубкіноклубкіноклубкіно
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 1999-2010 Webmaster: webmaster@library.kr.ua