[HOME]

ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata

[ HOME ]
Фон Подаровані видання від українських письменників-новелістів

 


Подаровані видання від українських письменників-новелістів

Полянецький Віктор Анатолійович. Спомин серця: Новели. - Х.: Майдан, 2012. - 252 с.

Книгу відомого українського прозаїка Віктора Полянецького складають твори, позначені глибоким психологізмом, ліричним настроєм, проникненням у душевний світ його героїв, який засвідчує незнищенність високих людських ідеалів.
Для широкого кола читачів.
Полянецький Віктор Анатолійович. З чистої води: Оповідання. - Х: Майдан, 2007. - 124 с. - Серія “Проза Слобожанщини”

До нової книги українського письменника Віктора Полянецького ввійшли твори, які друкувалися в періодиці на зламі століть і справедливо відображають події цього неспокійного світу, утверджуючи чільну думку про те, що люди в будь-яких ситуаціях, насамперед, повинні залишатися людьми.
Пономаренко Любов. Помри зі мною: Вибрані новели. - Львів: ЛА “Піраміда”,2006. - 152 с. (Видавничий проект сучасної літератури “Приватна колекція”).

Проза Любові Пономаренко — це проза вразливого і зрячого серця, проза яскрава, густа, образна, лаконічна і вишукана за формою. На ній лежить і світиться виразна й переконлива ознака талановитості авторки, її своєрідного світобачення й світосприйняття. У кожному рядку письменниці відчувається чесність перед собою, людьми, життям і світом, у якому живемо.
Гургула Ігор. Зарва: Новели. - К.: Укр. Письменник, 2006. - 291 с.

Дорога народжує каміння. Треба вміти бачити, володіти пильним оком, або від звичного, сірого та буденного каміняччя відокремлювати коштовне. Віднайдене, скомпоноване в калейдоскопічну мозаїку, витворюється літературними речами.
За п’ятнадцять літ визбирування склалися різні калейдоскопи. Дещо — у цій книзі.
Гургула Ігор. Без ретуші: поезія. - Львів: СПОЛОМ, 2011. - 144 с.

Це друга поетична збірка письменника Ігоря Гургули. Провідною темою віршів є сутність людського існування, пошуки в незбагненному світі себе та вічних вселюдських ідеалів.
Її легко можна осилити за один вечір, хоч писалась вона не один рік. Книжки, як вино — вистоюються довго, аби бути спожитими за короткий проміжок часу.
Для широкого кола читачів.
Гургула Ігор. Стан Душі: Сумніви: Поезія. - К.: Факт, 2007. - 168 с.

Пропонований збірник — виняток у творчості сучасного українського прозаїка Ігоря Гургули.
“Стан душі” – це зібрані автором впродовж кількох років спостереження і думки, які не вдавалось увібрати в узвичаєну прозову форму, і які пропонуються читачеві у жанрі, який автор називає літераціями.
Горовий Іван. Чорна редька: Новели. Кіровоград: “Поліграф-Терція”, 2013. - 48 с.

Головними персонажами нової збірки новел “Чорна редька” кіровоградського письменника Івана Горового переважно виступають вчителі та їхні вихованці. У ній читач не знайде припудреної підробки. Простий селянський побут схоплено з реального життя. У цьому кожен сам переконається, коли візьме до рук книгу й, зацікавившись прочитаним, задумається над нелегкою долею нинішнього села. Воно не залишить його байдужим до негараздів, навпаки, пробудить у душі материнську любов до рідної землі.Фон


Фон

[ HOME ]
Фон Подаровані видання від українських письменників-новелістів
Фон Фон © ОУНБ, Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua