[HOME]
Краєзнавство Кіровоградщини  
Наші земляки
[ HOME ]
  Євген Маланюк


<<< попередня ] [ про автора ] [ наступна >>>

Листи Євгена Маланюка до сина

4 травня 1967.

Є.Маланюк. Нью-Йорк. Фото 60-х років Мій дорогий, мої дорогі,

Добре, що знаю, що Ти вже готуєшся на 23.05 Якраз сьогодні я одержав листа від твого хресного батька (Й.Стемповського) - він буде в П/арижі.-Л.К/ аж до червня, бо хоче Тебе побачить, то може спокійно… Дуже зворушив мене його лист.

Залишилося всього декілька днів до мого відліту 9.05 вечором. Назад 28.06 (тобто буде також люкс). Коли знатиму, що 24.05 будеш вже на місці, то приїду до П. приблизно 20.05 Будемо триматися пані М.Сайденстеінової, хоча буду у товариша на 15 rue Bellefond, Paris 9 (M-me Kobylko). Напиши точно день і годину (і порт, здається, Орлі-2) прибуття літака. Тримайте пальця 9-10.05 У мене вже лихоманка перед дорогою, нервуюсь.

Цілую гаряче всю сім'ю.

Ваш Т. і Д.

 
2 жовтня 1967.

Мій єдиний і вся сім'я,

тут також "бабине літо", але досить мінливе - два-три дні, а потім знову осінь і холод. Тому мені довелось втікати з Гантеру (холод, 25.09), хоч ще 21.09 я купався...

Я радий, що маєш пристойну працю і взагалі працюєш. Але я мушу Тобі сказати: найголовніше і найважливіше - це ступінь доктора, це повинно бути основним завданням. Ти мусиш над цим зосередитися, сконцентрувати працю і волю. Дуже Тебе прошу і нагадую про це. Дякую за квіти і художника Бобка.

Пані доктор сердечно дякує за вітання і побажання.

У мене також багато роботи, але я також "лінюх"… а Маміки немає.

Цілую. Вас Та і Ді.

Переклад з чеської Т.Д.Зеленка.

<<< попередня ] [ про автора ] [ наступна >>>

[ HOME ]
  Євген Маланюк
© ОУНБ Кропивницький 1999-2000     Webmaster: webmaster@library.kr.ua