[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон «Мистецтво бути привабливою»

Фон

«Мистецтво бути привабливою»

«У кожного своє поняття про жіночу привабливість. Краса - це щось більш непорушне і не залежне від смаків та суджень.»

Жан де Лабрюйер

Не секрет, що жінки завжди і у всі часи вважалися втіленням краси, ніжності та чарівності. Краса жінки - це величезна перевага, яку не можна приховувати, а потрібно підкреслювати. Всім жінкам хочеться бути гарними та привабливими, подобатися собі і оточуючим. Але як же цього досягнути? В чому виявляється привабливість - вміння стильно і модно одягатися? Може це красива зачіска, або ефектний макіяж? Можливо, це правильно підібрані аксесуари та прикраси? Література, яка представлена на виставці і згрупована за розділами: «Косметологія. Секрети макіяжу», «Фантастичний декор сучасного манікюру», «Прикраси та аксесуари власноруч», «Стильно і привабливо», «Зачіски. Ідеї для свят і на кожен день» дасть відповіді на запитання і ознайомить з деякими спеціальними прийомами і маленькими жіночими хитрощами, за допомогою яких можна абсолютно перетворити свою зовнішність. Виставка буде цікавою та корисною для жінок, які бажають мати привабливий та стильний вигляд.

«Косметологія. Секрети макіяжу»
КДжонс, Роберт.
Макияж за 5, 10, 15 минут / Роберт Джонс ; пер. с англ. Александры Волуйской. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2013. - 319 с. : фото. цв.

Варіанти макіяжу, представлені в цій книзі, неймовірно прості і цікаві у виконанні! До кожного макіяжу ви знайдете покрокові пояснення і фотографії і цей макіяж ви з можете повторити в домашніх умовах. Автор розповідає про основні види макіяжу і його застосування, розглядає необхідні інструменти і матеріали. Ви з'ясуєте, як слід маскувати свої вади і підкреслювати переваги. Книга розкриє всі тонкощі і секрети, завдяки яким нанесення макіяжу стане для вас швидким, легким і цікавим заняттям. Роберт Джонс має 20-річний досвід роботи візажистом, в тому числі з такими всесвітньо відомими компаніями, як Mary Kay, Chanel, Cristian Dior, а також журналами Vogue, Marie Claire, Elle. Серед його клієнток зірки першої величини: Сінді Кроуфорд, Селена Гомес, Ів Бест і багато іншихПомаранська, Н. Є.
Історія макіяжу : навчальний посібник / Н. Є. Помаранська. - К. : Кондор, 2017. - 122 с. : іл., фото. - Бібліогр. с. 118.

Навчальний посібник зорієнтований на учнів навчальних закладів, які навчаються за професією «Перукар (перукар-модельєр)» та «Візажист». Посібник містить теоретичний матеріал, ілюстрації, тестові завдання. Вправи для розвитку критичного мислення розміщені у додатках, дають можливість учням проконтролювати свої знання та сформувати вміння творчо опрацьовувати матеріал. Автором узагальнено і систематизовано матеріал про розвиток мистецтва прикрашання тіла від найдавніших часів до наших днів. підручник спрямований на поглиблене вивчення історії розвитку макіяжу та декоративної косметики, формування уявлення про минуле професії «Візажист», набуття практичних навичок систематизації знань, розширення обізнаності у сфері візажної справи.Энтроп, Борис.
Макияж вечерний и повседневный. 50 образов шаг за шагом / Борис Энтроп ; пер. с нем. Ольги Поляковой ; худ. Дженнифер Штоппель. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2013. - 143 с. : фото. цв., портр.

Макіяж підкреслює індивідуальність, робить образ більш завершеним. У своїй книзі відомий візажист Борис Ентроп постарався використати наймодніші тренди при створенні повсякденного і вечірнього макіяжу. Серед запропонованих майстром образів ви обов’язково оберете для себе найбільш підходящий. 50 різних видів макіяжу, кожен з яких розрахований на 10 хвилин, з покроковими інструкціями по їх створенню. В книзі міститься детальна інформація про основні техніки макіяжу, засоби по догляду за шкірою та інструменти для якісного нанесення макіяжу.
Перукарське мистецтво: підручник: Кн. 3 : Косметологія / Ірина Медвєдєва. - К. : Грамота, 2005 -. (Сер. "Професійно-технічна освіта") - 350 с. : фото, іл. - Бібліогр.: с.334.


Хаткіна, М. О. Золота енциклопедія природної косметики : 5000 корисних порад / Марія Олександрівна Хаткіна ; пер. Н. Б. Клименко. - Донецьк : БАО, 2005. - 255 с.


Резанова, Н. Ю. Чувств изнеженных отрада : История парфюмерии и косметики / Наталия Резанова; Ред. Ольга Барковская, Худ. Владимир Владимиров. - К. : ФАКТ, 2004. – 121 с. : кол.іл, іл. - (Сер. "Популярная энциклопедия моды" ; вып. 2). - Библиогр. в конце кн.; Предм. указ.: с.474-478


«Фантастичний декор сучасного манікюру»
Суйка-Хейдук, Александра.
Дизайн ногтей и маникюр / Александра Суйка-Хейдук, Йоанна Дамш ; ред. С. С. Скляр ; пер. пол. Екатерины Зварыч. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2013. - 143 с. : фото.цв.

Якщо ви відчуваєте труднощі з доглядом за руками, а якісний манікюр ваші пальчики бачать тільки після відвідин майстра, то книга "Дизайн нігтів і манікюр" - для вас. Відмінно ілюстрована, книга-самовчитель розповість, як правильно доглядати за руками і нігтями, як виконати простий манікюр, зробити розпис, гелеве та акрилове нарощування, а також об'ємний манікюр. Всі поради доповнені якісними, яскравими і чіткими фотографіями, де будь-яка процедура представлена покроково. З цією книгою ви навчитеся не тільки правильному догляду за нігтями, але і тому, як зробити справжній професійний манікюр на дому.
Маникюр и педикюр на все случаи жизни / сост.: Наталья Мусатова ; фотограф: Илья Пересада. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2011. - 122 с. : цв. ил.


Баек, Джи. / Джи Баек ; пер. с англ. Павел Малышева. - Харьков ; Белгород : Книжный Клуб семейного досуга, 2009. - 157 с. : ил.


«Прикраси та аксесуари власноруч»
Вирко, Елена.
Аксессуары из бисера / Елена Вирко ; фото О. Жилин, О. Фрейдман. - Донецк : СКИФ™, 2012. - 64 с. : цв. ил.

При виборі аксесуарів ми керуємося не тільки зовнішнім виглядом, але і функціональністю речі. Найчастіше нам вдається знайти одночасно корисний і красивий виріб, однак це трапляється не завжди. І тоді на допомогу приходить книга «Аксесуари з бісеру», де представлені саме такі речі. Автор пропонує вам різні пояси, сумочки, брелоки, підвіски і багато інших модних прикрас, без яких не може прожити жодна жінка. Ці прикраси виготовлені з бісеру - матеріалу, відомого своєю широкою гамою кольорів, а значить, вони підійдуть до будь-якого вбрання з вашого гардеробу. Все, що вам потрібно зробити, - створити будь-який вподобаний аксесуар, за інструкціями що містяться в книзі, а також детальними кольоровими фотографіями і схемами процесу виготовлення виробу.Вірко, О. В.
Кольє, сережки та браслети з бісеру / Олена Вірко ; фото О. Жилін. - Донецьк : СКІФ™, 2013. - 64 с. : кол. іл.

У кожної жінки є свої слабкості (одяг, взуття, різні смаколики і т.д.), але більшість традиційно небайдужі до квітів і прикрас. А про прикраси з квітковою тематикою і говорити не доводиться - це просто мрія. Мрія, яку вже сьогодні готова виконати автор книги «Кольє, сережки та браслети з бісеру». В даному виданні розповідається, як самостійно виконати вироби з квітковими орнаментами, які майстерно скомбіновані з об'ємними елементами цих самих квітів. Завдяки вмісту в книзі поетапні інструкції, а також кольорових схем і фотографій процесу виготовлення моделей ви легко зробите кожну з них. Для роботи вам знадобляться тільки бісер (матеріал, який за рахунок своєї широкої кольорової гами здатний відтворювати фактуру пелюсток, листочків і стебел квітів), шовкові, акрилові або капронові нитки, кілька бісерних голок і бажання покрасуватися в стильних прикрасах ручної роботи. «Кольє, сережки та браслети з бісеру» вже чекають своїх нових власниць!Жукова, Ірина.
Прикраси з тканини / Ірина Жукова. - Донецьк : СКІФ™, 2015. - 64 с. : фото.кол.

Джинсова тканина, крепсатин, органді, фліс, фетр, парча, гіпюр, атлас… Що тільки не використовує автор книги «Прикраси з тканини» для виготовлення брошок, сережок, каблучки, гребінця і багатьох інших виробів! Її фантазія та текстурні особливості кожної тканини дозволяють перетворювати звичайні шматки матеріалу на справжні твори мистецтва. Ви теж хочете навчитися цього? Немає проблем! У даному виданні за допомогою поетапних інструкцій та детальних кольорових фотографій розповідається про те, як швидко і без проблем виготовити обруч для волосся, прикрашений розкішними маками, зробити оригінальні сережки у формі ялинок, створити незвичайні брошки для туфель зі звичайної застібки «блискавки», виконати шпильку з яскравими полуницями тощо. Вам залишається вибрати бажану модель і точно дотримуватися рекомендацій автора. «Прикраси з тканини» — це дуже красиво й завжди модно!Титаренко, Юна.
Макраме : браслети, кулони, сережки, пояси / Юна Титаренко. - Харків : Аргумент Принт, 2015. – 63 с. : фото.кол. - (Сер. "Майстер-клас").

У цій книзі ви познайомитеся з чудовим видом рукоділля - макраме. Оволодівши технікою плетіння, можна зробити різноманітні пояси, сумки і прикраси - кольє, сережки, браслети і навіть кільця. За допомогою покрокових інструкцій і схем нашої книги ви поринете в світ макраме та творчості і станете власницями оригінальних плетених аксесуарів!
Вірко, О. В. Біжутерія з бісеру / Олена Вірко. - Донецьк : СКІФ, 2009. - 63 с. : фото.кол.


Вірко, О. В. Намиста з бісеру / Олена Вірко. - Донецьк : СКІФ™, 2016. - 64 с. : фото.кол.


Вірко, О. В. Бісер. Прикраси та аксесуари / Олена Вірко. - Донецьк : СКІФ™, 2010. - 63 с. : фото.кол.


Заец, Людмила. Украшения в технике "фильц" / Л. И. Заец, Е. В. Курчак ; фото О. Жилин. - Донецк : СКИФ™, 2013. - 64 с. : цв.ил.


Сіромаха, Катерина. Прикраси й аксесуари з полімерної глини / Катерина Сіромаха. - Донецьк : СКІФ™, 2011. - 64 с. : фото.кол., кол.іл.


Сіромаха, Катерина. Сережки з полімерної глини / Катерина Сіромаха. - Донецьк : СКІФ™, 2011. - 64 с. : фото.кол., кол.іл.


«Стильно і привабливо»
Хаджинова, Вероніка Володимирівна.
Вяжем без спиц / Мэри Бет Темпл ; пер. с англ. Елены Лесовиковой. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2015. – 46 с. : фото.цв.

Теплий шарф, чудо-снуд або чудова шаль без спиць і гачка - всього за півгодини! В'язання на руках - новий, але вже дуже популярний вид рукоділля. Для виготовлення будь-якого виробу потрібно зовсім небагато часу. У цій книзі описана базова техніка і представлені 15 моделей різних шалей, шарфів та накидок. Всі моделі мають покроковий опис і проілюстровані фотографіями. В'язання на руках - прекрасний спосіб створити затишні, теплі і стильні речі! Все, що вам знадобиться, - це ваші руки і товста пряжа, і ексклюзивний виріб готово!Шапки, шарфи, мітенки. Плетемо гачком і спицями
/ Вероніка Хаджинова. - Харків : Аргумент Принт, 2014. – 62 с. : фото.кол. - (Сер. "Майстер-клас").

Завжди приємно мати у своєму гардеробі оригінальні та незвичайні речі. І при цьому зовсім не обов’язково купувати дорогий дизайнерський одяг, цілком достатньо мати спиці, гачок і пряжу. А придбати моделі та візерунки буде зовсім не складно, якщо ви маєте цю книжку. Плетіть із задоволенням та пам’ятайте, що вироби, створені власноруч, є не тільки прикрасою, але і доказом майстерності справжньої жінки.


«Зачіски. Ідеї для свят і на кожен день»
Баргамон, Юлия Федоровна.
Роскошные прически из кос, жгутов, узлов и хвостиков. 35 новых идей / Юлия Баргамон ; фотогр. Илья Пересада ; визажист Виктория Пересада ; модель Ольга Маркова [и др.]. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2014. - 143 с. : фото. цв.

Зачіски з кіс, джгутів і хвостиків зараз на піку популярності. І це не дивно, адже вони не тільки зручні та практичні, але і божественно гарні. Риб'ячий хвіст, вінок з вузликів, французькі, ажурні коси, грецькі вузли, коси з джгутів - ось далеко не повний список зібраних тут зачісок і прийомів плетіння. Докладні інструкції та покрокові барвисті ілюстрації дозволять навіть найскладнішу на перший погляд зачіску зробити швидко і легко. Додайте при бажанні яскравих аксесуарів, і ви гарантовано будете виділятися в будь-якій компанії.Лубянська, Світлана Павлівна.
Дизайн зачіски : навчальний посібник / Світлана Лубянська ; Київська акад. перукарського мистецтва. - К. : Кондор, 2018. - 215 с. : іл. - Бібліогр. с. 213-215.

У посібнику висвітлюються питання, що сприяють формуванню системи знань, навичок та умінь, необхідних для практичної роботи з художнього проектування арт-зачісок, популярних, перспективних моделей і колекцій. Посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів мистецького профілю, викладачів, а також для тих, хто працює у сфері перукарського мистецтва та прагне самовдосконалюватись.Майост, Ерік.
Розкішні зачіски. Святкові та повсякденні / Ерік Майост ; пер. з англ.: Марія Кракан, Ольга Марченко. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2011. - 191 с. : фото. кол.

46 варіантів різних зачісок на кожен день і для урочистих подій. Ви без зусиль підберете зачіску для волосся будь-якого типу, а також з урахуванням форми обличчя. Виконання кожної зачіски показане з покроковими фотографіями і детальним описом.Смит, Эбби.
Косы, пучки, хвосты, жгуты, узлы. Заплети себе сама / Эбби Смит ; пер. с англ. Юлии Пономаренко. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2015. – 127 с. : фото.цв.

Автор книги ділиться своїм досвідом і наочно показує, що змінювати щодня зачіску і образ і завжди мати приголомшливий - легко! Елегантна бічна коса, коса «водоспад», вінок з голландської косички, корона з кіс, мереживна коса, французький плетений пучок ... Тільки на перший погляд ці моделі виглядають складно - насправді будь-яку з цих зачісок можна зробити самостійно! Докладні і зрозумілі покрокові описи та ілюстрації плетіння кіс, джгутів і вузлів допоможуть вам створювати гарні зачіски швидко і легко, а 60 оригінальних ідей дозволять підібрати образ на будь-який випадок - як на кожен день, так і для романтичного побачення.
Дмитренко, Іванна Сам собі перукар / Іванна Дмитренко. - К. : Зелений пес, 2004. – 287 с. : іл, фото. - (Сер. "Сам собі").


Мусатова, Наталя Борисовна. Современные и классические стрижки: женские, мужские, детские / Наталя Мусатова ; худ.: Ольга Сычак, Настасья Галка. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2011. - 186,[4] с. : ил.


Перукарське мистецтво : підручник для учнів професійно-технічних навчальних закладів : у 3-х кн. / ред. В. Ф. Орлов. - К. : Грамота, 2006 - . - (Сер. "Професійно-технічна освіта").
Фон


Фон

[ HOME ]

«Мистецтво бути привабливою»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2019 Webmaster: webmaster@library.kr.ua