[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Дім на заздрість всім

Фон


Дім на заздрість всімЯкщо ви мрієте про власний, теплий, міцний, енергозберігаючий, екологічно чистий, красивий будинок і хочете його побудувати або зробити євроремонт власними силами, то ця виставка саме для вас. Тут ви знайдете найкориснішу для себе інформацію: будівництво будинків з дерева, цегли, залізобетону, піноблоків; всі види покрівлі та зовнішнє оздоблення, врізка вікон і дверей; внутрішня обробка приміщень, євроремонт тощо.

Якщо театр починається з вішалки, то будинок – з дверей. А різноманітних дверей зараз безліч. Вибрати саме ті, які вам потрібні, також допоможе ця виставка. Тут же ви дізнаєтеся про маленькі й великі таємниці вікон – звичайних і вакуумних, з дерев’яними, алюмінієвими, пластиковими рамами; про штори, які підходять тим чи іншим вікнам. Ви познайомитеся з основами сантехнічних робіт, основами робіт з електрикою, а також дізнаєтеся як правильно настилати підлогу, укладати настінну і підлогову плитку, монтувати підвісні стелі, штукатурити і фарбувати стіни, клеїти шпалери і навішувати двері. В книгах та періодичних виданнях містяться ілюстрації оформлення інтер’єру. Виставка допоможе вам розібратися в нових матеріалах і пристосуваннях та в облаштуванні вашої оселі.

А для тих, хто хоче створити на своїй садибі райський куточок, допоможуть книги по сучасному ландшафтному дизайну. Вибирайте проект до вподоби – і втілюйте свої мрії в життя.
I. Власна оселя: від будівництва до ремонта


Проектируем и строим дом, коттедж, дачу
: техника, материалы, чертежи, схемы / сост. Юрий Подольский. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2011. - 382 с. : ил., табл., схемы. - Библиогр.: с. 378-379.

Якщо ви вирішили самостійно побудувати будинок або котедж, ця книга обов'язково стане вам у нагоді! Всі етапи, які вам треба буде пройти - від оцінки придатності ділянки під забудову до покрівельних і внутрішніх робіт, - описані покроково і проілюстровані в деталях. Порівняльна характеристика сучасних будівельних і оздоблювальних матеріалів допоможе вам зробити правильний вибір.Сафроненко, Виктор Михайлович. Дом, коттедж, дача: полный справочник по строительству, благоустройству и ремонту / Виктор Сафроненко. - Минск : Книжный дом, 2010. - 542,[1] с. : ил. - Библиогр.: с. 539-540

Симонов, Евгений Витальевич. Большая книга строительства и ремонта [] / Евгений Симонов. - М. ; СПб. ; Нижний Новгород : Питер, 2010. - 408,[1] с. : ил. + 1 ел. опт. диск (DVD-ROM). - (Сер. "Современный домострой").


Современный ремонт.
Полы. Стены. Двери. Окна. Потолки [] / пер. с англ. Артема Руднева. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2011. - 252,[4] с. : фото.цв.

Ремонт від А до Я! У книзі ви знайдете більше 700 барвистих ілюстрацій, що показують покрокове виконання кожного процесу. Ви дізнаєтеся, як міняти покриття підлоги, зносити стіну з гіпсокартону і ставити нову, знімати старі шпалери і заново обклеювати приміщення, замінювати двері і вікна, робити ніші в стіні і отвори в стелі, встановлювати освітлювальні прилади і вентиляцію. І це лише мала частина того, про що розповідає ця чудова книга. Ви дізнаєтеся про ремонт житла все!


Савельев, А. А.
Ремонт квартиры : энциклопедия / А. А. Савельев ; ред.: В. Е. Рубайло, М. В. Рубайло. - М. : Аделант, 2010. - 222,[2] с. : цв. ил. - (Сер. "Домашнему мастеру").

Большая книга по обустройству загородного дома [] / сост.: В. И. Рыженко, А. А. Теличко, В. И. Назаров. - М. : Оникс 21 век, 2004. - 880 с. : ил., цв. ил. - Библиогр. с. 880.Лоуренс, Майк.
Полная энциклопедия ремонта : подготовка стен и полов, покраска и поклейка обоев, укладка плитки и напольных покрытий / Майк Лоуренс ; пер. с англ. Владимира Скоробогатова. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2015.

Як недорого зробити якісний ремонт? Своїми руками! У книзі крок за кроком описаний і проілюстрований порядок основних робіт: від фарбування вікон, дверей і поклейки шпалер до укладання плитки, підлогових покриттів, виготовлення полиць і стелажів. Крім того, пропонується багато цікавих і оригінальних ідей для інтер'єру. Книга допоможе вам, не вдаючись до сторонньої допомоги, зробити свій будинок красивим і затишним.Лоуренс, Майк.
Энциклопедия современного ремонта: полы, стены, потолки / Майк Лоуренс, Дайан Карр ; пер. с англ. Вячеслава Хлебникова ; худ.: Питер Булл, Эндрю Григ ; фотогр.: Колин Боулинг, Джон Фримен. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2014. - 191 с. : цв. ил.

Зробити ремонт самостійно не таке вже й складне завдання. Тим більше, якщо скористатися корисними порадами цього видання. Адже більшість оздоблювальних робіт можна виконати і без залучення фахівців! Як вибрати необхідні матеріали і інструменти, акуратно обклеїти стіни і стелі шпалерами, правильно укласти плитку і підлогове покриття - про це та багато іншого ви дізнаєтеся з цієї книги.Подольский, Юрий Федорович.
Утепление и гидроизоляция дома и квартиры / Юрий Подольский. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2014. - 350,[2] с. : табл., рис. - Библиогр. с. 346-347.

Зробіть свій будинок по-справжньому теплим і затишним! У книзі розглядаються основні питання гідроізоляції, шумозахисту і теплозбереження будинків і квартир: десять причин виникнення вогкості і боротьба з ними; як знизити втрати тепла в приватному будинку; як вибрати матеріали для тепло-, і гідроізоляції; як утеплити квартиру; як позбутися грибка на стінах тощо. З цією книгою ваш будинок буде теплим навіть у сорокоградусний мороз і комфортним в саму негоду! Вона позбавить вас від необхідності сплачувати астрономічні рахунки за теплоносії і від постійної боротьби з протягами, вогкістю або протікаючим дахом. Детально розписані технології проведення робіт і зрозумілі малюнки та схеми розраховані на людей, що не володіють професійними навичками. А правильно вибрати покриття допоможуть порівняльні таблиці з характеристиками новітніх будівельних та оздоблювальних матеріалів.


Ковальчук, Ирина. беречь тепло! [Текст] / Ирина Ковальчук // Огородник. - 2015. - № 4. - С. 68-71 : Схема


Современный ремонт. Большая энциклопедия []. - М. : ЭКСМО, 2011. - 640 с. : ил., 16 л. фото. цв. - (Сер. "Подарочные издания. Интерьер и благоустройство дома") (Сер. "Для вашей квартиры и дома: дизайн, инструменты, материалы, идеи, технологии"). - Алф. указ. с. 636-640.


Черничкин, Михаил Юрьевич. Большая энциклопедия электрика [] : ремонт от А до Я / Михаил Черничкин. - М. : ЭКСМО, 2012. - 270 с. : ил., табл.Электричество,
отопление и водоснабжение вашего дома / сост. Владимир Горбунов. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2011. - 314,[6] с. : рис. - Библиогр. с. 315.

За допомогою цієї книги легко вирішити проблему постачання будинку електрикою, теплом і водою. Поради професіоналів, секрети і "маленькі хитрощі" майстрів, зрозумілі інструкції та схеми допоможуть, уникнувши зайвих витрат, грамотно вибрати і придбати відповідне обладнання, правильно його встановити, при необхідності самостійно відремонтувати.


Савченко, Олена Олексіївна. Електричне опалення будівель : навчальний посібник / Олена Савченко, Богдан Щербатюк ; М-во освіти і науки України, Нац. ун-т "Львівська політехніка". - Львів : Львівська політехніка, 2014. - 187,[1] с. : мал., схеми, табл. - Бібліогр. с. 148-150.Как правильно работать с гипсокартоном
[] / сост. Юрий Умельцев. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2012. - 187,[5] с. : рис. - Библиогр. с. 189.

Сучасний ремонт немислимий без гіпсокартону, який дозволяє приховати недоліки приміщення і відкриває простір для незвичайних рішень інтер'єру. У книзі ви знайдете готові відповіді на всі питання, які тільки можуть виникнути у майстра при роботі з гіпсокартоном. Ви також дізнаєтеся, як з його допомогою можна виготовити ніші, полиці, шафи і колони.


Гипсокартон. Все виды работ [] / авт-сост. Александр Горбов. - Донецк : ООО "Агентство Мультипресс", 2008. - 286,[2] с. : ил.Подольский, Юрий Федорович.
Окна, полы, двери, перегородки, лестницы, веранды, мансарды. Современные столярные работы : миллион советов / Юрий Подольский. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2012. - 581,[3] с. : рис. - (Сер. "Для дома и заработка"). - Библиогр. с. 379.


Ця книга - повне практичне керівництво по всім сучасним столярним роботам, які тільки можна виконати в домашніх умовах. Отримані з неї знання дозволять вам облаштувати власне житло і навіть заробити! За що б ви не взялися, результат перевершить всі ваші очікування. А наведені розміри деталей, малюнки, креслення істотно допоможуть в реалізації будь-якого вашого проекту!


Коноплева, Наталья Павловна. Двери, замки и окна современного дома [Текст] / Наталья Коноплева. - М. : ЭКСМО-Пресс, 2001. - 383 с. - (Сер. "Для дома, для семьи").


Косо, Йожеф. Внутренняя отделка вашего дома: пол, стены, потолок / Йожеф Косо ; пер. с венгерского А. И. Гусева, отв. ред., худ. ред. Е. Зуевская, ред. Н. Степанов. - М. : Контэнт, 2008. - 260 с. : ил., цв. ил.


Блок, Наталья. Поддайте пару! [Текст] / Наталья Блок // Огородник. - 2013. - № 4. - С. 79-81 : кол.іл.Руденко, Михаил.
Как сэкономить на коммунальных платежах. Экономим воду, электроэнергию, отопление и газ / Михаил Руденко. - Харьков : Аргумент Принт, 2015. - 222,[2] с. : рис., табл., фото. - (Сер. "Полезная книга").


Квитанція за квартплату знову змушує хапатися за серце? Думки про нові тарифи на комунальні послуги позбавляють апетиту і здорового сну? Не поспішайте панікувати! Ця книга допоможе вам суттєво зменшити комунальні платежі. Ви дізнаєтеся, як заощадити воду, щоб гроші не витікали, навчитеся планувати бюджет, вибирати правильне приладдя для електропроводки, утеплювати стіни, використовувати лічильники з користю для себе, а також багато іншого. Запевняємо, що з нашими порадами ваші рахунки стануть суттєво меншими. А заощаджені кошти ви зможете витратити собі на втіху!II. Інтер’єр та дизайн сучасної квартири


Дизайн інтер’єра :
енциклопедія домашнього затишку / сост. Катерина Шейкіна. - Харків : Ранок : Веста, 2010. - 153,[7] с. : кол.іл.


Дизайн інтер’єру квартири, котеджу або будинку несе свій настрій та атмосферу, свої відмітні риси, та відображує внутрішній світ і характер людей, які живуть у ньому. Це видання допоможе надати вашому майбутньому інтер’єру неповторного духу та образу, що притаманний тільки вам.Ачкасова, Лариса Федоровна.
Дизайн и перепланировка жилых помещений / Лариса Ачкасова ; рисунки предоставлены автором. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2011. - 302 с. : ил. , 8 л. цв. ил.


Готові проекти для планування і перепланування типових квартир, будинків і кімнат! Як збільшити маленьку квартиру? Як візуально розширити простір? Як самостійно розробити відповідний саме вам дизайн? Прочитавши цю книгу, ви дізнаєтеся про багато секретів перепланування і організації простору. Подано варіанти дизайну для типових прихожих, кухонь, ванних, спалень тощо.
Стати знавцем інтер'єрних стилів і напрямків, зорієнтуватися в меблевій моді, оволодіти прийомами професійних декораторів - тепер це легко. Серія книг «Стиль в інтер'єрі» розповідає про найбільш привабливі стилі сучасності і можливості їх втілення в інтер'єрі. Якщо ви архітектор, дизайнер або декоратор - серія «Стиль в інтер'єрі» стане незамінним інструментом для роботи з клієнтом. Якщо ж ви не є професіоналом інтер'єрної сфери, але перебуваєте в процесі оформлення свого житла, «Стиль в інтер'єрі» дасть вам якісну і об'ємну інформацію про актуальні напрями.Егорова, Наташа.
Винтаж / Наташа Егорова. - К. : Архидея : Издательский Дом Украинский Медиа Холдинг, 2010. - 63 с. : цв. ил. - (Сер. "Стиль в интерьере" : в 10 т. ; т. 2).


Вінтажний інтер'єр - свого роду тест на зрілість смаку його власника і завжди надзвичайно багатогранний, захоплюючий простір. А сьогодні - ще й гостромодний декораторський прийом. Книга «Вінтаж» представляє кращі інтер'єрні рішення цього напряму від відомих декораторів з коментарями і докладною характеристикою стилю.Егорова, Наташа.
Экология / Наташа Егорова. - К. : Архидея : Издательский Дом Украинский Медиа Холдинг, 2010. - 58,[5] с. : цв. ил. - (Сер. "Стиль в интерьере" : в 10 т. ; т. 4)


Стиль екологія - стає все більш популярним в сучасному інтер'єрі. Натуральні матеріали, екологічно коректні процеси виробництва, «природна» естетика – все це є в книзі «Екологія». Відомі декоратори представляють кращі інтер'єрні рішення цього напряму з коментарями і докладною характеристикою стилю.Егорова, Наташа.
Урбанизм / Наташа Егорова. - К. : Архидея : Издательский Дом Украинский Медиа Холдинг, 2010. - 62,[1] с. : цв. ил. - (Сер. "Стиль в интерьере" : в 10 т. ; т. 5).


Тема №1 для модних інтер'єрів сучасного мегаполісу - урбанізм. Динамічний і рафінований стиль втілює ідеальне середовище існування активного, успішного городянина. Книга «урбанізм» представляє кращі інтер'єрні рішення цього напряму від відомих архітекторів і дизайнерів з коментарями і докладною характеристикою стилю.Егорова, Наташа.
Арт / Наташа Егорова. - К. : Архидея : Издательский Дом Украинский Медиа Холдинг, 2010. - 63 с. : цв. ил. - (Сер. "Стиль в интерьере" : в 10 т. ; т. 6).


Серед найцікавіших сьогодні - артистичний, богемний інтер'єр, ексцентричний простір «без правил». І зовсім необов'язково бути художником або колекціонером творів мистецтва. А щоб комфортно почувати себе в такому інтер'єрі - досить творчого підходу до життя. Книга «Арт» представляє кращі інтер'єрні рішення цього напряму від відомих декораторів з коментарями і докладною характеристикою стилю.Егорова, Наташа.
Кантри / Наташа Егорова. - К. : Архидея : Издательский Дом Украинский Медиа Холдинг, 2010. - 62,[1] с. : цв. ил. - (Сер. "Стиль в интерьере" : в 10 т. ; т. 9).


Стиль кантрі втілює ідеальне уявлення про романтичне життя за містом, серед мальовничої природи. Тому він ніколи не вийде з моди, як ніколи не обмежиться тільки стінами заміських будинків. Дерево, кераміка, затишний текстиль; мисливські трофеї і в'язанки сухоцвітів; справжня піч і живий вогонь у вогнищі - все це і ще безліч оригінальних country-ідей ви знайдете в книзі «Кантрі» з коментарями і докладною характеристикою стилю.Лук’яненко, Наталія Іванівна.
Колекція модних ідей / Наталія Лук’яненко. - Харків : Віват, 2015. - 95,[1] с. : фото.кол. - (Сер. "Прикрашаємо оселю власноруч").


Згадайте радість і гордість, коли ви ліпили або малювали в дитинстві. Що ж змінилося? Дозвольте дитині, що живе у вашій душі, творити! І ви зможете позбутися нудних і сірих речей. Годинники в стилі хай-тек з виделок і ножів будуть відмірювати зовсім інший, смачний час... Конячка з ношею, квітковим горщиком, привезе у ваш дім щастя... А все, що знайдеться в кухні, складе основу для натюрморту. Адже в будинок, де на вас чекають милі дрібнички, що зберігають тепло ваших рук, хочеться повертатися знову і знову. У цій книзі ви знайдете ідеї, а їх втілення – за вами. Творіть і отримуйте задоволення від процесу!
Дизайн дома своими руками. 1000 модных аксессуаров / авт.-сост. : Т. М. Ткачук. - М. : АСТ ; Донецк : Сталкер , 2008. - 350,[2] с. : ил. - Библиогр. с. 345-346.


Ивли, Тесса Дизайн интерьера [Текст] : 500 креативных идей / Тесса Ивли; Пер. Елены Зайцевой. - М. : ЭКСМО, 2005. - 255 с. : цв.ил.


Гандертон, Лусинда. Шторы, занавески, гардины [] / Лусинда Гандертон, Али Уоткинсон ; пер. Марина Кийко. - Харьков ; Белгород : Книжный Клуб семейного досуга, 2009, 2010. - 142,[1] с. : фото.


Махмутова, Халида Исмайловна. Предметы интерьера в технике батик и аппликация: делаем сами / Халида Махмутова. - М. : ЭКСМО, 2006. - 62,[1] с. : ил. - (Сер. "Азбука рукоделия").


Скиннер, Стивен. Иллюстрированная энциклопедия фэн-шуй / Стивен Скиннер; Пер. К. Савельев. - М. : ЭКСМО, 2006. - 155,[1] с. : фото.цв.Хьюз, Херб.
Мебель своими руками [] : гостиная, спальня, кухня, ванная, домашний офис, кладовая / Херб Хьюз, Кен Оберрект, Боб Флекснер ; пер. с англ. Владимира Скоробогатова ; техн. ил. Фрэнк Рорбак. - 2-е изд. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2015. - 174,[2] с. : рис., фото. - Глоссарий с. 173-174.


Час стандартних меблів і сумних інтер'єрів пройшов! Ця наочна книга допоможе вам організувати простір і зробити меблі, що відповідатимуть вашим потребам. Понад 400 фотографій і проста мова пояснень роблять її доступною для будь-якого читача. У цьому практичному посібнику ви знайдете, як зробити шафу для теле- і аудіоапаратури, високий книжковий стелаж, декоративну полицю, комод, двох'ярусне ліжко, меблеву стінку для спальні, шафу-комору та ін. Зробіть такі меблі власними руками, і ваше житло стане зручним і функціональним!


Кровати, диваны, канапе, тумбочки, столики и другая мебель для детской и спальни / сост. Юрий Подольский. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2014. - 222,[2] с. : рис., табл. - (Сер. "Мебель для вашего дома").


Глисон, Крис. Встроенная и сборная мебель своими руками [] / Крис Глисон ; пер. с англ. Владимира Скоробогатова. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2011. - 127,[1] с. : фото.цв. - (Сер. "Практично и удобно").


Кресла, стулья, столы, этажерки и другая плетенная мебель / сост. Юрий Подольский. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2014. - 223,[1] с. : рис. - (Сер. "Мебель для вашего дома"). - Библиогр. с. 219.III. Дизайн саду та присадибної ділянки


Серикова, Галина Алексеевна.
Современный ландшафтный дизайн сада: виды растений, планы, обустройство, советы / Галина Серикова ; фото Владимир Водяницкий ; худ. Елена Романенко. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2014. - 141,[3] с. : фото.цв. - (Сер. "Миллион идей для сада").


Хочете створити на своїй ділянці райський куточок? Для цього зовсім не обов'язково звертатися до професіоналів! Азам ландшафтного дизайну цілком здатний навчитися кожен бажаючий. Видання допоможе вам у створенні ідеального саду від А до Я - від складання плану ділянки до вибору елементів садового декору. Вибирайте проект за смаком - і втілюйте свої мрії в життя!Бриджуотер, Алан.
Арки, лавочки, фонтаны, пруды, бордюры, дорожки и другие конструкции из кирпича / Алан Бриджуотер, Джилл Бриджуотер ; пер. с англ.: Павел Малышев. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2012. - 143 с. : фото. цв., цв. ил.


З цієї книги ви дізнаєтеся, як завдяки свіжим дизайнерським рішенням за допомогою доступних матеріалів і технік цегляної кладки перетворити свою присадибну ділянку. Проекти оригінальних споруд з цегли розписані і проілюстровані крок за кроком, так що їх практичне втілення не займе багато часу і сил.Экермайер, Манфред.
Заборы, дорожки, ступени, въезды и другие проекты для сада из камня, кирпича и плитки / Манфред Экермайер ; пер. с нем. Анны Гусаковой. - Харьков ; Белгород : Книжный Клуб семейного досуга, 2014. - 126, [2] с. : фото.цв.


Паркани, доріжки, сходи, в'їзди та інші проекти для саду з каменю, цегли і плитки. Майстер клас! Прості проекти з каменю, цегли, тротуарної плитки зроблять вашу ділянку красивою і зручною! Ця книга стане вам в нагоді, навіть якщо у вас немає будівельного досвіду: точні вказівки дозволять виконати такі ж проекти, як на фотографіях, або змінити їх за своїм бажанням! Всі проекти забезпечені ілюстраціями, що показують різні стадії будівництва, детальними кресленнями, наведено перелік всіх необхідних інструментів. Автор розповідає, як розпланувати територію, вибрати матеріал і правильно його укласти.Новак, Валерий.
Террасы, патио, детские площадки : 200 практических советов по обустройству / Валерий Новак. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2012. - 190,[2] с. : рис. - (Сер. "Мастер-класс по садовому дизайну").


Ця книга допоможе вам перетворити сад в райський куточок, обладнаний для відпочинку дорослих і дітей: з тінистими терасами, з затишним внутрішнім двориком патіо, з ігровими майданчиками! Тут ви прочитаєте все про будматеріали, про техніки укладання, монтаж та оздоблення самих різних садових конструкцій з покриттям із дерева, бруківки, тротуарної цегли, керамічної плитки або кам'яної мозаїки.Вельш, Бригитте.
Ваш идеальный сад / Бригитте Вельш ; пер. с нем. Алены Поздняковой. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2013. - 141,[3] с. : фото.цв.


Трохи фантазії, правильний догляд - і звичайна садова ділянка перетворюється в сад вашої мрії, а через кілька років - повністю зміниться за вашим бажанням. Як? Детальніше про укладання рулонного газону і озеленення фасаду, про обладнання зимового саду або саду, який можна розбити прямо на даху, читайте в цій книзі!


Ландшафтный дизайн по-голландски. - М. : ЭКСМО, 2011. - 46,[2] с. : фото.цв. - (Сер. "Цветочная коллекция для сада и огорода").


Современный ландшафтный дизайн вашего сада / сост. Юлия Кирьянова. - М. : АСТ : Астрель, 2011. - 238,[2] с. : рис., фото


Уют зеленых комнат [Текст] : Дизайн усадьбы // Огородник. - 2017. - № 11. - С. 32-33 : кол.іл.


Кристманн, Андреа. Дизайн сада и участка : клумбы и газоны, кустарники и деревья, водоемы, беседки, арки, ограды, ограждения / Андреа Кристманн ; пер. с нем. Анны Гусаковой. - Харьков ; Белгород : Книжный Клуб семейного досуга, 2013. - 159 с. : цв. ил.


Мэтон, Крис Пруды. Ручейки. Фонтаны / Крис Мэтон, Марк Эдвардс; Пер. с англ. К. Молькова. - М. : Контэнт, 2003. - 127, [1] с. : фото.цв. - (Сер. "Садовый ландшафт"). - Указ. с. 126-127Вендебург, Тьярдс.
Садовые самоделки / Тьярдс Вендебург ; пер. с нем. Александра Андреева. - 2-е изд. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2015. - 111,[2] с. : фото.кол.


Якщо ви хочете власними руками створити сад, який буде схожий на ілюстрацію в глянцевих журналах, сад, в якому здійсняться ваші заповітні мрії, ця книга для вас. Вона навчить черпати натхнення з навколишньої природи, розповість про якісні та недорогі будівельні матеріали, підкаже сучасні варіанти рішень для вашого саду, розкриє професійні секрети дизайнерів і познайомить вас з простими прийомами будівництва, які зроблять оформлення саду раціональним і доступним за ціною. Перетворіть свою земельну ділянку в сад мрії!Садовая мебель своими руками.
Столы, кресла, скамьи, подставки / пер. с англ. Владимира Скоробогатова ; ил.: Фрэнк Рорбах, Брюс Киффер ; фотогр. Джейсон Зентнер [и др.]. - Харьков : Клуб семейного досуга, 2014. - 143 с. : цв. ил., фото. цв., табл. - (Сер. "Домашнему мастеру"). - Указ. с. 143.


Зручні меблі - це ще й прикраса вашого саду. У цій книзі ви знайдете 19 ретельно продуманих і функціональних проектів садових меблів. Дотримуючись точних креслень і докладних інструкцій, виконати їх зможуть не тільки досвідчені майстри, а й ті, хто береться за це вперше. Рекомендації фахівців з професійної обробки деревини зроблять ваші меблі не тільки красивими, комфортними, а й довговічними, незважаючи на примхи погоди.


Делаем удобную мебель для дачного участка / сост. Игорь Залатарев. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2013. - 222,[2] с. : рис. - (Сер. "Мастерская дачника"). - Библиогр. с. 219-220


Дачные самоделки /авт.-сост.: Владимир Онищенко. - Харьков : "Фолио", 2008. - 216,[4] с. - (Сер. "Мастер-класс").Фон


Фон

[ HOME ]

Дім на заздрість всім
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2011 Webmaster: webmaster@library.kr.ua