[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Стратегії успішного бізнесу

Фон

Стратегії успішного бізнесу

У наш час перед бізнесом та економікою постають більш грандіозні виклики, ніж будь-коли раніше. І скруту переживуть лише найвитриваліші. Змагання вже триває, і ви берете в ньому участь. Якщо ви не зосереджені на тому, щоб перемогти, щоб боротися всупереч усім труднощам, ви будете відкинуті зі шляху більш рішучими компаніями та людьми.

Свого часу Гарвардський університет зробив три передбачення стосовно економічної ситуації. У них ішлося, по-перше, про те, що ваш бізнес зазнає більших змін, ніж будь-коли раніше. По-друге, що у сегменті вашого бізнесу з'явиться небачена до того конкуренція. І, по-третє, що у вас буде більше сприятливих нагод, ніж будь-коли до того. Але ці випадки не будуть звичними, тож, щоб ними скористатися, ви маєте змінюватися набагато швидше, ніж раніше, якщо хочете вижити і досягти більших успіхів у справах, аніж ваші конкуренти.

Ви здивуєтеся, але ці прогнози було зроблено у 1952 році! Згодом додався ще один, четвертий: ті особи та організації, що не зможуть швидко адаптуватися до неминучих та невідворотних змін сьогодення, за рік-два перейдуть до інших сфер діяльності або збанкрутують.

Чарльз Дарвін сказав: “Виживають не обов'язково найсильніші види, а ті з них, що найкраще пристосовуються до мінливих обставин”.

Які ж секрети успішних бізнес-стратегій?
Кібік, Ольга Миколаївна.Теорія бізнесу : навчальний посібник / Ольга Кібік, Катерина Белоус ; М-во освіти і науки України, Нац. ун-т "Одеська юридична академія". - 2-ге вид., стереотип. - К. : Алерта, 2017. - 254,[2] с. : схеми, табл. - Предм. покажч. с. 251-252 - Бібліогр. с. 253-255.


Ткаченко, Ирина Владимировна.Бизнес с нуля и без вложений. Это возможно! / Ирина Ткаченко. - Харьков : Аргумент Принт, 2015. - 253,[3] с. - (Сер. "Стартап"). - Библиогр. с.243.


Долина, Наталія.Успіх вимагає нових правил: Джордж Сорос [Текст] / Наталія Долина // Фінансовий контроль. - 2013. - № 2. - С. 69-61 : фото.кол.


Теплов, Сергій.Курс на успіх. "Якщо ви не можете виміряти мету, значить, ваша мета - мрія" [Текст] / С. Теплов // Пропозиція. - 2011. - № 10. - С. 39-41


Сердюк, Марія.Стів Джобс / Марія Сердюк. - К. : "Агенція "ІРІО", 2018. - 140,[4] с. : кол.іл. - (Сер. "Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей"). - Бібліогр. с. 140.

Акули бізнесу – переможціБренсон, Річард.
Шлях "Virgin" / Річард Бренсон ; пер. з англ: Н. Лавська, А. Мішта. - К. : ОСМА, 2015. - 351,[1] с.

Перебуваючи у бізнесі понад 40 років, Річард Бренсон зарекомендував себе натхненним фундатором низки гуманітарних проектів і визнаним бізнес-лідером. На сторінках книги автор ділиться секретами щодо лідерства та успіху і висловлює своє бачення розвитку підприємництва. Річард Бренсон розмірковує, які людські риси є найважливішими для досягнення успіху в сучасному світі.Кличко, Володимир.
Управління викликами. Як застосувати спортивну стратегію у житті та бізнесі / Володимир Кличко, Штефані Білен ; пер. з нім. Євгенії Кузнєцової. - К. : Наш Формат, 2018. - 199,[1] с.

Хай якою справою ми займаємося — власним бізнесом, побудовою кар'єри чи спортом, - нам щодня доводиться стикатися зі складними ситуаціями й випробуваннями. На жаль, цих викликів уникнути неможливо, однак ми можемо навчитися управляти ними. Як перетворити труднощі на джерело мотивації для досягнення мети? Яким чином допомагають дисципліна та усвідомлення обов'язку? Чому варто бути одержимим справою, якою займаєшся? Протягом спортивної кар'єри Володимир Кличко напрацював ефективну стратегію управління викликами, яку почав застосовувати в бізнесі. У своїй книзі він розповідає про 12 елементів успішного подолання перешкод у будь-якій справі, а також наводить приклади, як знані підприємці використовують цю концепцію на практиці.Трейсі, Брайан.
Як керують найкращі / Брайан Трейсі ; пер. з англ. Романа Клочка. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2017. - 207,[1] с.

Бестселер визнаного тренера з особистісного розвитку та бізнес-консультанта Брайана Трейсі, на відміну від багатьох книжок з лідерства, у яких розглянуто складні концепції, орієнтований на конкретну людину – керівника будь-якої бізнес-ланки. Ця книга про те, як ставити цілі та впроваджувати інновації, долати проблеми й визначати пріоритети, стати прикладом для інших, надихати й мотивувати.
Прості, перевірені, цілком практичні кроки навчать, як ефективному лідеру вести кадрову політику, свмовдосконалюватися та організовувати власну діяльність, делегувати повноваження й керувати командою, які вирішальні чинники успіху треба враховувати й чому так важливо в бізнесі дотримуватися принципів військової стратегії.Сміт, Деніел.
Думати, як Білл Гейтс / Деніел Сміт ; пер. з англ. М. Пухлій. - К. : КМ-Букс, 2018. - 206,[2] с. - Бібліогр. с. 207.

Про пріоритети, мотиви, рішення та філософію поглядів Білла Гейтса, видатнішого бізнесмена світу, що відіграв вирішальну роль у створенні компанії Microsoft. Навчіться думати, як Білл Гейтс, дізнавшись, яким чином він розвинув свої ділові якості, обігнав усіх конкурентів, подолав перешкоди і вистояв за вкрай несприятливих обставин.Трамп, Дональд.
Трамп: мистецтво укладати угоди / Дональд Трамп, Тоні Шварц ; пер. з англ. Є. Сагайдака. - К. : КМ-Букс, 2017. - 302,[2] с.

Дональд Трамп став, імовірно, найвідомішою легендою у світі нерухомості. Безперечно, він важко працював, щоб заслужити честь так називатися. Світ Трампа складається з нескінченої низки угод та авантюр, більшість із яких він вважає по-справжньому успішними.
У книзі викладено одинадцять історій успіху підприємця-мільярдера. Автор радить масштабно мислити, використовувати будь-які існуючі важелі впливу, покращувати місце свого проживання, розповідати про себе світові через маркетингові кампанії і зв'язки з громадськістю, завжди виконувати власні обіцянки, уміти давати здачі, контролювати витрати і розважатись. Щоправда, така щирість та відкритість Трампа не пояснють повністю, що саме робить його настільки успішним.


Секрети успішних стартапів


Ворона, Тімур Володимирович.
Стартап на мільйон. Як українці заробляють статки на технологіях / Тімур Ворона ; пер. з рос. Галини Сологуб. - Харків : Віват, 2017. - 223,[1] с. - Бібліогр. с. 216.

Нове покоління українців... Яке воно? Більшості з його представників не виповнилося й сорока, проте на їхніх рахунках — мільйони доларів, а створеними ними продуктами користуються люди в усьому світі. Джерело їхнього капіталу — не батьки-олігархи й не поцуплені на держпосаді гроші, а технології. Depositphotos, Genesis, Jooble, Grammarly і десяток інших ІТ-компаній — саме вони сьогодні є гордістю країни, її обличчям, яке не хочеться ховати, за яке ніколи не буде соромно. Як українці здобувають мільйонні статки завдяки своїм знанням, розуму, наполегливості й хисту? Дізнайтеся із цієї книжки.Гільбо, Кріс.
Стартап на $ 100. Як перетворити хобі на бізнес / Кріс Гільбо ; пер. з англ. Антоніни Ящук. - К. : Наш Формат, 2017. - 261,[3] с. - (Сер. "Бестселлер New York Times").

Утікти зі світу офісних працівників і започаткувати свій бізнес значно легше, аніж здається. У цьому переконує письменник і підприємець Кріс Гільбо, автор книжки. Він гдає, що варто лише мати справу до душі, яка приноситиме користь іншим, геть куций бюджет (вистачить і 100 доларів) і непереборне бажання працювати на себе. Вік, стать, місце проживання не мають значення. Звучить банально? Але це справді діє. Найкращий доказ — успішні історії 100 героїв книги. Вклавши 100 доларів і невпинний ентузіазм у власний стартап, зараз ці люди отримують суми прибутків із п'ятьма-шістьма нулями в рік.Кампрад, Інгвар.
Історія ІКЕА. Бренд, що закохав у себе світ / Інгвар Кампрад, Бертіл Торекул ; пер. з англ. Оксани Кацанівської. - К. : Наш Формат, 2018. - 312 с. - (Сер. "Історії успіху").

Істрія бренда IKEA нерозривно пов'язана з його засновником — Інгваром Кампрадом, який протягом 70 років очолював компанію. Маленька шведська фірма, створена у 1943 році, змогла континент за континентом завоювати світ, увійшовши у домівки та глибоко запавши в серця споживачів.
Однак Кампрад прмйшов у бізнес не с порожніми руками. Засновник IKEA від початку мав неоціненний капітал: сміливі мрії та вміння долота перешкоди, впертість та везіння. Ця книга — захоплива історія про улюбленця публіки й загадкового дивака, невиправного капіталіста та мрійника, про жорстку конкуренцію, а також про поразки та тріумфи унікального бренда.Росс, Алек.
Індустрії майбутнього / Алек Росс ; пер. з англ. Наталії Кошманенко. - К. : Наш Формат, 2017. - 319,[1] с.

Чи хотілося вам хоч одним оком зазирнути в майбутнє?Привідчинити двері в цей невідомий світ допоможе Алек Росс, який знає про ймовірні і неймовірні інновації, що сколихнуть світ у найближчі 20 років. Він прогнозує й описує докорінні зміни в усіх сферах життя: медицині, освіті, веденні бізнесу, спілкуванні, воєнних операціях і навіть у сільському господарстві. Хто втратить роботу, а хто створить неймовірно потужний стартап? Які країни й завдяки чому стануть беззаперечними лідерами, а які завжди плестимуться позаду? Ця книжка для тих, хто хоче бути на гребені успіху, хто не боїться ризику, хто хоче творити майбутнє.
Брабандер, Люк.Думай поза шаблонами: інноваційна парадигма креативності в бізнесі / Люк Брабандер, Алан Айні ; пер. з англ. Тетяни Семігіної. - К. : Форс Україна, 2017. - 362,[6] с. : іл., фото. - (Бібліотека МІМ).


Коллінз, Джим.Від хорошого до величного. Чому одні компанії прориваються, а інші - ні / Джим Коллінз ; пер. з англ. Оксани Савчин. - К. : Наш Формат, 2017. - 364,[4] с. : граф., табл. - Прим. с. 337-365.


Коллінз, Джим.Величні за власним вибором. Невідомість, безлад та успіх - чому деякі процвітають усупереч всьому / Джим Коллінз, Мортен Т. Хансен ; пер. з англ. Владлена Заборова. - К. : Наш Формат, 2016. - 361,[7] с. : діагр., граф., табл. - (Сер. "Світоглядна література").


Кокс, Джефф.Новая цель. Как объединить бережливое производство, шесть сигм и теорию ограничений : бизнес-роман / Джефф Кокс, Ди Джейкоб, Сьюзан Бергланд ; пер. Павел Миронов. - 2-е изд. - М. : Манн, Иванов и Фербер, 2012.


Котлер, Філіп.Десять смертних гріхів маркетингу / Філіп Котлер ; пер. з англ. Наталії Палій. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2018. - 159,[1] с.


Криворучко, Сергій Васильович.Успіх в бізнесі від нуля до мільйонів / Сергій Криворучко. - К. : ЛАТ&К, 2018. - 463,[1] с. : схеми, табл. - Бібліогр. с. 461-463.


Крутов, Дмитрий Валерьевич.Салон цветов : с чего начать, как преуспеть : советы владельцам и управляющим / Дмитрий Крутов. - СПб. : Питер, 2012. - 175 с. : 8 арк. фото.кол.


Соболєва, Любов.Феномен instagram 2.0. Усі нові фішки / Любов Соболєва ; пер. Алла Долгая. - К. : Форс Україна, 2018. - 283,[5] с. : фото.


Тетлок, Філіп.Суперпрогнозування. Мистецтво та наука передбачення / Філіп Тетлок, Ден Гарднер ; пер. з англ. Ірини Мазарчук. - К. : Наш Формат, 2018. - 367,[1] с. - Прим. с. 360-368.


Тіль, Пітер.Від нуля до одиниці : нотатки про стартапи, або як створити майбутнє / Пітер Тіль ; упор. Блейк Мастерс ; пер. з англ. Романа Обухіва. - К. : Наш Формат, 2015. - 224,[8] с.


Шульц, Говард.Історія Starbucks. Усе почалося з чашки кави... / Говард Шульц, Джоан Гордон ; пер. з англ.: Оксана Кацанівська, Олександра Асташова. - К. : Наш Формат, 2017. - 403,[3] с. - (Сер. "Бестселлер New York Times").


Пузайчереда, Л. М.Формула успіху дропшипінг-бізнесу [Текст] / Л. М. Пузайчереда // Економіка в школах України. - 2018. - № 4. - С. 34-38. - Бібліогр. в кінці ст.


Креативна економіка


Клей, Алекса.
Економіка бунтівників. Уроки креативності від піратів, гакерів, бандитів та інших неформальних підприємців / Алекса Клей, Кіра Майя Філліпс ; пер. з англ. Наталії Палій. - К. : Книголав, 2018. - 265,[7] с. - (Сер. "Полиця нон-фікшн"). - Прим. с. 257-265.

Виявляється, не всі грандіозні ідеї та підприємницькі винаходи із Кремнієвої долини. Вони приходять також із велилюдних вулиць Шеньчженя, із затоплених прибережних міст Тайланду й навіть із в'язниць Сомалі. Ця книжка — про унікальних людей, які рухають світ, однак залишаються нікому невідомими. Це новатори-бунтівники: пірати, комп'ютерні гакери, пранкстери та колишні лідери вуличних банд. На відміну від стандартних підприємців, вони демонструють чудову винахідливість, застосовують першопрохідні оригінальні методи та втілюють незвичайні, але продуктивні практики. Як же працюють ці невідомі мрійники? Звідки черпають ідеї та яким чином їх реалізують? І як, зрештою, ми можемо використати їхній досвід та знання для розвитку сучасної економіки?
Батирєв, Максим.45 татуювань менеджера. Правила керівника / Максим Батирєв ; пер. укр. О. Кожушко. - Харків : Ранок : Фабула, 2017. - 290,[14] с. - (Сер. "Нон-фікшн").


Бергер, Йона.Заразливий : психологія вірусного маркетингу : чому товари та ідеї стають популярними / Йона Бергер ; пер. з англ. Олени Замойської. - К. : Наш Формат, 2015. - 221,[11] с. : фото. - Прим. с. 215-221.


Талер, Річард.Поведінкова економіка. Як емоції впливають на економічні рішення / Річард Талер ; пер. з англ. Світлани Крикуненко. - К. : Наш Формат, 2018. - 462,[1] с. - Бібліогр. с. 438-462.


Управління проектами : навчальний посібник : для організації самостійної роботи студентів / Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України, Кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту ; укл.: Тетяна Мостенська, Тетяна Лобунець. - К. : Кондор, 2018. - 128,[4] с. : граф., табл. - Бібліогр. с. 121-123.


Лідер і команда


Ленсіоні, Патрік.
Ідеальний командний гравець. Як розпізнати й розвинути три основні якості / Патрік Ленсіоні ; пер. з англ. Романа Клочка. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2017. - 191,[1] с. : іл.

Як стати по-справжньому ідеальним командним гравцем? Які три якості має розвинути в собі кожен, хто прагне досягти успіхів і бути неперевершеним у своїй справі? Що є запорукою ефективної та згуртованої команди? У книзі — потужна і дієва методика від талановитого експерта з лідерства і командної роботи, практичні поради та ідеї, перевірені часом і досвідом.Максвелл, Джон.
21 беззаперечний закон лідерства / Джон Максвелл. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2017. - 319,[1] с. - (Сер. "Щоб вести за собою"). - Бібліогр. с. 315-320.

Коли компанія втрачає гроші — наймають нового генерального директора. Коли країна переживає скрутні часи — обирають нового президента. Коли спортивна команда тривалий час програє — шукають нового тренера. То яким мусить бути успішний лідер, щоб досягти успіху?
Відповісти на це запитання допоможуть приголомшливі історії найславетніших особистостей: Авраама Лінкольна, Роальда Амундсена, Генрі Форда, братів Мак-Дональдів, Стіва Джобса, Рудольфа Джуліані.
Гевко, І. Б.Методи прийняття управлінських рішень : підручник / І. Б. Гевко. - К. : Кондор, 2018. - 186,[2] с. : табл. - Бібліогр. с. 186.


Друкер, Пітер.Ефективний керівник. Найточніший посібник з досягнення правильних результатів / Пітер Друкер ; пер. з англ. Роксолани Машкової. - К. : КМ-Букс, 2018. - 245,[3] с. - Покажч. с. 240-245.


Лайонс, Ден.Крах. Моя невдача у стартап-бульбашці / Ден Лайонс ; пер. з англ. Олександри Асташової. - К. : Наш Формат, 2018. - 286,[2] с. - (Сер. "Бестселлер New York Times").


Ленсіоні, Патрік.Перевага. У чому сила корпоративної культури / Патрік Ленсіоні ; пер. з англ. Олени Ломакіної. - К. : Наш Формат, 2017. - 221,[3] с.


Пфефер, Джефрі.Кар'єрні ігри. Як узяти владу у свої руки / Джефрі Пфефер ; пер. з англ. Юлії Кузьменко. - К. : Наш Формат, 2018. - 240 с.


Стоун, Бред.Вискочки. Uber, Airbnb та битва за Кремнієву долину / Бред Стоун ; пер. з англ. Анастасії Дудченко. - К. : Наш Формат, 2017. - 382,[2] с.


Флорида, Річард.Homo creativus. Як новий клас завойовує світ / Річард Флорида ; пер. з англ. Максима Яковлєва. - К. : Наш Формат, 2018. - 430,[2] с. : табл., мал. - Прим. с. 409-431.


Хантсмэн, Джон М.Победители никогда не лгут. Даже в трудные времена / Джон М. Хантсмэн ; пер. с англ. А. Гребеньков. - СПб. : Питер, 2011. - 203,[5] с. - (Сер. "Мировой бестселлер").


Психологія успіху


Вайдел, Леррі.
Серійний переможець. П'ять дій для створення вашого циклу успіху / Леррі Вайдел ; пер. з англ. Наталії Палій. - К. : Книголав, 2018. - 256 с. - (Сер. "Полиця нон-фікшн").

Усі ми у своєму житті зустрічали людей, які, здається, крокують від успіху до успіху. Вони завжди захоплені своїм наступним великим проектом чи метою. Вони переповнені невичерпною енергією, яку використовують на ще більші звершення. Здається, вони – завжди попереду. Вони – серійні переможці. Леррі Вайдел багато навчився від деяких із них, вони були його наставниками. Застосовуючи їхні поради, він досяг надзвичайного успіху сам і допоміг це зробити іншим. У цій книжці автор спростовує міфи про успішних людей та ділиться практичними уміннями досягати бажаного результату. Він окреслює 5 основних дій циклу переможців, які дозволять вам сформувати власну модель регулярного успіху та жити вартісним життям.Вон Ейкен, Джон.
Можливо все! / Джон Вон Ейкен ; пер. з рос. Володимира Криницького. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2016. - 349,[3] с.

Навчіться максимально використовувати свої таланти, здібності та потенціал! Книга допоможе вам: набути впевненості в собі; віднайти ясність у всіх сферах життя; завжди досягати поставлених цілей; підтримувати мотивацію навіть у нестабільні часи; приймати рішення, які підуть на користь саме вам; долати проблеим, з якими знов і знов стикаєтеся; отримувати справжнє задоволення від життя та роботи; щодня робити неможливе можливим! Наповніть життя досягненнями та перемогами, яких прагнете саме ви!
Андерсон, Ранія Хабібі.Мене не спинити. Шість звичок жінок у країнах, що розвиваються / Ранія Андерсон ; пер. з англ. Юлії Григоренко. - Львів : Літопис, 2018. - 334,[2] с. - Іменний покажч. с. 329-334.


Андерсон, Ранія Хабібі. Мене не спинити. План мого успіху : додатковий журнал до "Мене не спинити" / Ранія Андерсон ; пер. з англ. Юлії Григоренко. - Львів : Літопис, 2018. - 101,[3] с. : фото.


Ґодін, Сет.Пробуй, не зупиняйся. Коли Ви востаннє робили щось уперше? / Сет Годін ; пер. з англ. Зорини Корабліної. - К. : Наш Формат, 2016. - 83,[13] с. : іл.


Кові, Стівен Р.Восьма звичка. Від ефективності до величі / Стівен Р. Кові ; пер. з англ. Олени Замойської. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2017. - 495,[1] с. : схеми, табл.


Маккеон, Грег.Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритети / Грег Маккеон ; пер. з англ. Анастасії Дудченко. - К. : Наш Формат, 2017. - 223,[1] с. : іл. - Прим. с. 217-224. - ISBN 978-617-7513-88-8.


Ризов, Ігор Романович.Я завжди знаю що сказати : книга-тренінг із успішних перемовин / Ігор Ризов ; пер. з рос. Олени Калюжної. - К. : Форс Україна, 2017. - 370,[6] с. : іл.


Талеб, Насім Ніколас.Антикрихкість. Про (не) вразливе у реальному житті / Насім Ніколас Талеб ; пер. Микола Климчук. - К. : Наш Формат, 2018. - 398,[2] с. - Бібліогр. с. 384-399.


Талер, Річард.Поштовх. Як допомогти людям зробити правильний вибір / Річард Талер, Кас Санстейн ; пер. з англ. Ольги Захарченко. - К. : Наш Формат, 2017. - 311,[1] с. - Бібліогр. с. 281-304.


Зроби свій крок до успіху


Кауфман, Джош.
МВА в домашніх умовах. Шпаргалки бізнес-практика / Джош Кауфман ; пер. з англ. Євгенія Кузнєцова. - К. : Наш Формат, 2018. - 416 с.

У світі бізнесу своя мода: мати диплом MBA. Але чи вартий цей пам'ятний папірець двох років аудиторного навчання за 125 тисяч доларів? Джон Кауфман має однозначну відповідь: ні! Щоб стати успішним бізнесменом, не варто витрачати всі сімейні заощадження та брати непосильні кредити. Того, що викладають у найпрестижніших університетах, навчають мудрі книжки та практика. Автор відібрав найефективніші інструменти та концепції, якими користується сам, і виклав їх у книзі.Феррісс, Тімоті.
Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху / Тімоті Феррісс ; пер. з англ Ірини Грипи. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2017. - 431,[1] с.

Книжка Тіма Феррісса — абсолютно інший погляд на роботу, на поняття кар'єрного росту і “життя в офісі”. Автор руйнує всі стереотипи про обов'язкову зайнятість із 9 до 17 і доводить, що робота може приносити радість, а ваш час – реальні гроші. Книжка змушує подивитися на своє життя по-іншому, зажадати нарешті змін.
Велч, Джек.Сам собі МБА. Про бізнес без цензури / Джек Велч, Сьюзі Велч ; пер. з англ. Оксана Ваф’я. - К. : Наш Формат, 2018. - 199,[1] с.


Гебарро, Джон Дж.Як управляти своїм босом / Джон Дж. Гебарро, Джон П. Коттер ; пер. з англ. Леся Белея. - К. : Книголав, 2017. - 51,[5] с.


Геффернен, Маргарет.Невимірне. Великий вплив маленьких змін / Маргарет Геффернен ; пер. з англ. Ганни Яновської. - Харків : Віват, 2018. - 122,[6] с. : іл. - (Сер. "TED books").


Діксон, Метью.Суперпродавці. Як навчитися продавати, а не "впарювати" / Метью Діксон, Брент Адамсон ; пер. з англ. Дмитра Кожедуба. - К. : Наш Формат, 2018. - 240 с.


Друкер, Пітер Ф.Як управляти собою / Пітер Ф. Друкер ; пер. з англ. Ганни Прудкої. - К. : Книголав, 2017. - 69,[3] с.


Конгер, Джей А.Мистецтво переконування / Джей А. Конгер ; пер. з англ. Ганни Прудкої. - К. : Книголав, 2017. - 83,[5] с.


Мартінес, Антоніо Гарсіа.Хаос у Кремнієвій долині. Шалені гроші та неочікувані фіаско / Антоніо Гарсіа Мартінес ; пер. з англ. Анни Марховської. - К. : Наш Формат, 2018. - 528 с.


Танненбаум, Роберт.Як обрати стиль лідерства / Роберт Танненбаум, Воррен Г. Шмідт ; пер. з англ. Ганни Прудкої. - К. : Книголав, 2017. - 70,[2] с.


Шварц, Баррі.Чому ми працюємо / Баррі Шварц ; пер. з англ. Наталії Гоїн. - Харків : Віват, 2018. - 123,[5] с. - (Сер. "TED books").


Фон


Фон

[ HOME ]

Стратегії успішного бізнесу
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2017 Webmaster: webmaster@library.kr.ua