[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон
LOGO

Зустрічі в новому році

18 січня 2013 року на Майданчик “ІнтерСвіт” для людей з вадами зору та незрячих завітали найменші користувачі — вихованці Спеціалізованого дошкільного закладу № 46 "Краплинка". Діти разом з тифлопедагогами привітали бібліотекарів з новорічними святами та подарували власні малюнки.

Натомість бібліотекарі запропонували малечі переглянути цікаві виставки творчих робіт та новинок аудіокниг для дітей.

      

Малюки мали можливість попрацювати з тренажерами "Форма кольору і побудови", "Форма побудови", "Визначення предметів", що сприяють сенсорному розвитку слабозорих дошкільнят. Кожному було цікаво самостійно обрати та переглянути книгу за монітором - лупою — апаратом, який дає можливість користувачам бібліотеки з вадами зору читати тексти у традиційній друкованій формі. Під час занять враховуються особливості захворювання очей кожної дитини.

   

А діти, котрі більше полюбляють слухати, ніж читати, обирали та прослуховували аудіоказки: твори І.Франка та Л.Глібова, О.Пушкіна та Р.Кіплінга, народні казки.

   

Як правильно одягатися взимку та влітку? Чи можна чіпати на вулиці тварин, а у лісі комах? Чи можна гратися кнопками у ліфті? Як потрібно поводитися на гральному майданчику? Як реагувати, коли незнайомі люди запрошують у гості? Радість пізнання отримали маленькі “чомучки”, переглянувши барвисті і захоплюючі слайди на тему “Життя людини”.

На закінчення зустрічі маленькі гості розважалися у дитячому куточку, адже там так багато цікавого: книги та журнали для дітей, іграшки та ігри.

   

На Майданчику “ІнтерСвіт” для людей з вадами зору та незрячих можна обрати аудіокниги і для дітей, і для дорослих користувачів. Нагадуємо, що двічі на місяць аудіокниги можна обміняти у бібліотечному пункті, який функціонує в приміщенні кіровоградського учбово - виробничого підприємства УТОС.

      

Черговий виїзд до бібліотечного пункту відбувся 21 січня 2013 року. Користувачі ознайомилися з аудіоновинками, серед яких “Ворошиловград” Сергія Жадана. Цю аудіокнигу начитав сам автор у межах благодійного студентського проекту “Аудіокнига для людей із вадами зору”. Ще одна аудіокнига в рамках цього проекту - Девід Рендол “Універсальний журналіст” є точною копією її друкованої версії.

Одним із напрямків роботи Майданчика є проведення індивідуальних тренінгів. Користувачі “ІнтерСвіту” отримують консультації з питань спеціального програмного забезпечення. Під час тренінгів відвідувачі знайомляться з можливостями спеціалізованої програми для людей з вадами зору та незрячих JAWS, вчаться набору та редагуванню текстів, створенню та збереженню документів і папок; опановують пошук у мережі Інтернет.

         

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Майданчик “ІнтерСвіт” для людей з вадами зору та незрячих. Вхід — вільний.


Фон


Фон

[ HOME ]
  Зустрічі в новому році
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013     Webmaster: webmaster@library.kr.ua