[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон
LOGO

І знов весна...

Весна... Природа пробуджується від зимового сну. Поступово тане сніг, частіше всміхається сонечко. Разом з весною приходить свято 8 Березня.

   

Напередодні Міжнародного жіночого дня на Майданчику “ІнтерСвіт” було гамірно і весело. На майстер-клас “Привітаємо матусю” з виготовлення святкових витинанок завітали діти з особливими потребами та їхні батьки. Малеча разом з мамами та бабусями з великим задоволенням витинала янголят.

   

Діти весело провели час, а головне — виготовили власноруч подарунки для найрідніших людей. Потім малюки декламували вірші про весну та свято 8 Березня, гралися у дитячому куточку.

   

З настанням весни пожвавився такий напрямок роботи Майданчика як проведення індивідуальних тренінгів. Користувачка “ІнтерСвіту” Тамара Василівна Півень з великим задоволенням вдосконалює свої практичні знання.

Натомість Наталія Євгенівна Антонова нещодавно почала відвідувати Майданчик та навчатися за програмою JAWS. Пані Наталія також користується монітором - лупою. Адже це так зручно читати традиційні друковані тексти у збільшеному вигляді. Під час такого читання враховуються особливості захворювання очей кожної людини.

      

Наталія Євгенівна дуже полюбляє аудіокниги: від класики до творів сучасних авторів. А для своїх дітей-школярів Любові та Владислава користувачка обирає дитячі аудіокниги та аудіоспектаклі: твори українських та зарубіжних письменників, народні казки. Медіа-фонд постійно оновлюється, тому користувачка серед аудіокниг завжди знаходить щось цікаве та корисне і для себе, і для своїх дітей.

      

Запрошуємо всіх бажаючих стати користувачами Майданчика “ІнтерСвіт”. Всі послуги — безкоштовні.


[ HOME ]
  І знов весна...
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013     Webmaster: webmaster@library.kr.ua