[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон
LOGO

«Весна підніме келихи тюльпанів»

 

День Святого Валентина (Валентинів день, День Закоханих) — щорічне свято, яке відзначають 14 лютого.

У світі по-різному святкують цей день. Приміром, в романтичній Данії люди посилают один одному засушені білі квіти, а в Японії в цей день жінки і дівчата дарують чоловікам і хлопцям шоколад. В Британії незаміжні дівчата 14 лютого просинаються до сходу сонця, стають біля вікна і дивляться на вулицю. Згідно з повір’ям, перший чоловік, якого вони побачать, і є суженим.

В Саудівській Аравії День Закоханих не святкують. Це країна, в якій Валентинів день відзначати офіційно заборонено. Той, хто наважиться порушити заборону, повинен буде сплатити великий штраф.

Що ж ще дарують половинки в цей день один одному? Валентинки і поцілунки, повітряні кульки і солодощі, квіти і листівки, а ще - романтичні вірші…

15 лютого 2016 року о 10:00 у Кіровоградському учбово-виробничому підприємстві УТОС в рамках роботи Майданчика «ІнтерСвіт» для користувачів з вадами зору відділ абонемента ОУНБ ім.Д.Чижевського провів голосні читання романтичних віршів українських поетів «Весна підніме келихи тюльпанів».

У заході взяли участь: виконуюча обов'язки директора кіровоградського учбово – виробничого підприємства УТОС Валентина Раєва, працівники та члени УТОСу. Розпочався захід чудовим віршем Володимира Сосюри «Так ніхто не кохав…»:

Так ніхто не кохав. Через тисячі літ
лиш приходить подібне кохання.
В день такий розцвітає весна на землі
І земля убирається зрання…

Протягом зустрічі звучали поезії Миколи Вінграновського, Людмили Таран, Володимира Сосюри, Марини Цвєтаєвої. Певна частина віршів представлена на електронних носіях інформації: Леся Українка, Тарас Шевченко, Ліна Костенко, Олександр Пушкін, Сергій Єсенін…

Під час заходу були представлені аудіоновинки. Всі бажаючі мали можливість ознайомитися з новими аудіокнигами та взяти додому цікавинку, яка припала до душі.

 

 


[ HOME ]
  «Весна підніме келихи тюльпанів»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2016     Webmaster: webmaster@library.kr.ua