[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон
LOGO

Аудіоновинки

У лютому 2012 року до відділу міського абонемента надійшли нові аудіокниги. Серед новинок - художня література та документи з питань психології. Відвідувачі відділу мають можливість прослухати аудіоновинки на Майданчику для людей з вадами зору "ІнтерСвіт" або ж взяти їх на певний термін додому.

   

Анна і Сергій Литвинови входять в когорту найпопулярніших авторів детективів та гостросюжетних романів. Читачі цінують Литвинових за захоплюючі сюжети, несподівані деталі та яскраві образи. Новий роман Анни і Сергія "Биография SMERTI" зацікавить любителів гострих відчуттів.

Брати Аркадій та Борис Стругацькі - видатні прозаїки ХХ століття, які створили справжні шедеври в галузі наукової фантастики. Кожен твір братів Стругацьких був і залишається бестселером. Для поціновувачів наукової фантастики пропонуємо аудіокнигу цих авторів "Стажери".

"Легенды Невского проспекта" М.Веллера називають найсмішнішою книгою 90-х. Автор не читає цю книгу - він розповідає неймовірні історії ВАМ, другу і єдиному співрозмовнику.

Серед аудіоновинок є книги таких відомих письменників: Пауло Коельо, Василя Аксьонова, Олександра Гріна, Ісаака Бабеля...

   

Користувачам, які цікавляться психологією, стануть у нагоді такі видання: И.Гончарова "Имидж как средство достижения успеха", З.Фрейд "Психоанализ. Религия. Культура", Л.Выготский "Психология искусства", А.Варга "Введение в системную семейную психотерапию".

   

Запрошуємо всіх бажаючих на Майданчик для людей з вадами зору "ІнтерСвіт". Скористайтесь можливістю - прослухайте цікаву аудіокнигу!


День Святого Валентина - найромантичніше свято всіх закоханих. З нагоди цього свята 13 лютого 2012 року відбулася зустріч у бібліотечному пункті з членами УТОСу. Присутнім було запропоновано прослухати ліричні твори таких авторів: Василя Симоненка, Ліни Костенко, Анни Ахматової, Марини Цвєтаєвої.

Бібліотекарі розповіли УТОСівцям романтичну легенду про Святого Валентина; історію виникнення свята; про те, як День Святого Валентина відзначають в різних країнах.

Бажаючі послухати любовну лірику вдома мали змогу взяти на певний термін аудіокниги з творами Л.Українки, І.Франка, Л.Костенко, С.Єсеніна, О.Блока.


17 лютого 2012 року на Майданчик для людей з вадами зору "ІнтерСвіт" завітали вихованці спеціалізованого дитячого садка № 46 "Краплинка". Зустріч з маленькими відвідувачами була присвячена Міжнародному дню рідної мови. Діти уважно слухали оповідання та вірші українських письменників, розгадували загадки.

На Майданчику маленькі гості займалися вправами та іграми, що сприяють сенсорному розвитку слабозорих дошкільнят. Малеча із задоволенням вправлялася на тренажерах "Форма кольору і побудови", "Форма побудови" та "Визначення предметів".

А потім діти гралися в найулюбленіші комп'ютерні ігри "Розмальовки" та "Складанки".

   

На Майданчику є апарат монітор - лупа, який надає можливість людям з вадами зору читати тексти у традиційній друкованій формі. Робота дітей з вадами зору на моніторі-лупі сприяє покращенню зорового сприйняття. Під час занять враховується діагноз захворювання очей кожної дитини.

      

В нашому медіа-фонді широкий вибір дитячих аудіокниг. Тут і народні казки, і сучасні твори українських та зарубіжних письменників. Зустріч завершилася прослуховування аудіоказки “Казки дідуся Панаса”.[ HOME ]
  Аудіоновинки
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2012     Webmaster: webmaster@library.kr.ua