[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон
LOGO

Про «Побєду», Берлін, Паштєта та Армію

 

Жити треба так, щоб було з чого поржати! Так і живу!
Кузьма Скрябін


Кузьма Скрябін (Андрій Кузьменко) - співак, музикант, актор, телеведучий, музичний продюсер, радіоведучий, лідер групи «Скрябін», який загинув у лютому 2015-го. Трагічна смерть фронтмена гурту "Скрябін" шокувала всю Україну. Багатьом Андрій Кузьменко запам'ятався життєрадісним чоловіком з унікальним почуттям гумору. Згадуючи його вислови, на душі стає водночас тепло й весело, радісно і сумно:


 «Краще висушити одну дитячу сльозу, ніж пролити ріки крові.

Змінюйте світ на краще, піклуйтеся про нього, тому що ви в ньому живете!

Якщо у вас немає гармонії - то беріть гармонь і гармонуйте!

 Брився Коля станком, але виглядав так, ніби він то робив сокирою.

Кабачкова ікра в армії - майже те ж, що на волі - ікра червона».


Працівники відділу абонемента обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського запрошують усіх бажаючих ознайомитися з книгами та аудіокнигами Кузьми. У 2006 році Андрій Кузьменко проявив себе як талановитий письменник після видання його книги-автобіографії «Я, «Побєда» і Берлін». Вона мала шалену популярність, кілька разів перевидавалася, а також вийшла як аудіокнига, яку начитав сам автор. До аудіокниги увійшли дві повісті, а також тексти відомих пісень групи “Скрябін”. Перша повість – «Я, «Побєда» і Берлін» - проникнута яскравим почуттям гумору, веселим настроєм і, напевне, розсмішить навіть дуже серйозних слухачів. Події відбуваються навколо старого і пошарпаного автомобіля марки «Побєда», на якому Андрій зі своїм другом Бардом подорожують до столиці Німеччини. Друга повість – «Місто, в якому не ходять гроші» - зовсім інша за жанром. Це невесела історія про дівчину Алісу, яка через збіг обставин опинилася в жахливому місті, де панують людиноненависництво, нечувана жорстокість і нелюдські порядки, місті, з якого немає дороги назад...

Ще один твір Андрія Кузьменка - «Я, Паштєт і Армія». Ця книжка – виключно чоловічий твір з використанням характерної військової риторики. Це розповідь про армійського друга Кузьми Паштєта (Сергія Павлова), який потрапив в армію через проблеми з деканом в університеті, де Сергій був кандидатом біологічних наук. Книга проникнута армійськими буднями та гумором, який підійме настрій кожному. До того ж її можна і читати, і слухати.

Аудіокнигу автор озвучив особисто і навіть склав до неї анотацію:

«Ця пластинка з записом книжки «Я, Паштєт і Армія» абсолютно не має літературної цінності. Вона записана голосом автора, тобто мене, по тій простій причині, що ніхто не хотів тратити пять годин свого життя на її начитку. Але якщо ви любите, коли вам щось розказують, а особливо армійські байки, і намагаються це зробити в максимально інтелігентній формі з легкими вкрапленнями особливої військово-дубової термінології, вам сюди…»

Тож чекаємо на вас у відділі абонемента обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського за адресою вул. Велика Перспективна, 24.

 

 

 


 

   

 


[ HOME ]
  Про «Побєду», Берлін, Паштєта та Армію
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015     Webmaster: webmaster@library.kr.ua