[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон
LOGO

Тарас Шевченко і його жінки

 

Модний художник, епатажний поет, завсідник припортових петербурзьких трактирів, поціновувач театральних вистав Тарас Григорович Шевченко. Хіба можна було такого його не любити? А чи міг він сам не закохатися? Скільки ж разів закохувався поет і в кого?

9 березня 2016 року минуло 202 роки від дня народження видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. З нагоди відзначення цієї пам'ятної дати, 14 березня 2016 року в Кіровоградському учбово-виробничому підприємстві УТОС працівники відділу абонемента обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського провели тематичну бесіду для людей з вадами зору «Тарас Шевченко і його жінки».

Оксана Коваленко і Ганна Закревська, Варвара Рєпніна та Катя Піунова, а ще Харита Довгополенко, Лукерія Полусмак та Дзюня Гусіковська - мала пастушка і княжна, актриса і наймичка, швачка. Кожна в свій час була коханою великого поета. Якими ж були кохання Тараса? Що дарував Тарас Григорович своїм коханим жінкам, і що дарували йому жінки? В житті Шевченко зустрів нерозділене кохання та кохання без взаємності і якось навіть потрапив у любовний трикутник… Нажаль, справжня народна слава і жіноча любов прийшли до Тараса Шевченка тільки після його смерті.

Під час заходу УТОСівці дізнались ще багато цікавого з особистого життя геніального поета.

Закінчилась зустріч обміном аудіокниг.

 

 


[ HOME ]
  Тарас Шевченко і його жінки
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2016     Webmaster: webmaster@library.kr.ua