[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон
LOGO

Сяє Шевченка терновий вінок

9 березня 2014 року минуло 200 років від дня народження видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. В Україні 2014 рік оголошено Роком Тараса Шевченка.

З нагоди відзначення цієї пам'ятної дати 27 березня 2014 року в Кіровоградській обласній організації УТОС працівниками відділу абонемента обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського була проведена тематична бесіда “Сяє Шевченка терновий вінок”.

На захід були запрошені голова правління Кіровоградської обласної організації УТОС Борис Леонідович Батєхін, працівники та члени УТОСу.

Бібліотекарі ознайомили присутніх з біографією та творчістю Кобзаря.

За два століття від дня народження поета накопичено величезний інформаційний матеріал про його життя і творчість. Видані цікаві спогади сучасників. У цих спогадах по крихтах відтворюється живий і неповторний образ Тараса Григоровича, його чуйна і зворушлива душа, погляди й прагнення.

Бібліотекарі вголос читали твори великого поета. Членам УТОСу були запропоновані аудіокниги із записами творів Т.Шевченка: Євген Білоусов “Тарасове перо” (повість-казка про дитинство та юність Т.Г.Шевченка); “Фоно-хрестоматія з української літератури”, яка містить 256 творів Т.Г.Шевченка (60 з яких озвучені акторами); Тарас Шевченко “Поезія” (текст подано без скорочень, читає Заслужений артист України П.Панчук).

Геніальні твори Шевченка, покладені на музику видатних українських композиторів М.Лисенка, М.Вериківського, Л.Ревуцького, у виконанні хорової капели “Почайна” можна прослухати, взявши диск “Хорова капела Почайна. Українська класична музика. Шевченківські кантати”. Кожен, хто забажав, мав можливість взяти додому аудіокнигу з творами Т.Шевченка.

Наталія Білаш, завідуюча відділом абонемента.

    

    

 [ HOME ]
  Сяє Шевченка терновий вінок
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014     Webmaster: webmaster@library.kr.ua