[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон
LOGO

Відкриття бібліотечного пункту

У січні 2012 року в приміщенні кіровоградського учбово-виробничого підприємства УТОС (вул. Фісановича, 5) було відкрито бібліотечний пункт. Тепер, щоб обміняти аудіокниги, не потрібно їхати до бібліотеки. Двічі на місяць бібліотекарі будуть обслуговувати членів УТОСу в бібліотечному пункті.

   

Пропоновані аудіокниги задовольнять будь-який смак. Серед них - світова та вітчизняна класика (твори Ольги Кобилянської, Василя Земляка, Михайла Булгакова, Маргарет Мітчелл, Джека Лондона, Вільяма Шекспіра), твори сучасних авторів таких як Сергій Лук'яненко, Олександра Мариніна, чудові книги для наших найменших користувачів: казки нашого дитинства та відомі сучасні твори.

   

30 січня можна було не лише обрати потрібну аудіокнигу, а й послухати цікаву інформацію про поета, публіциста, борця на ратних і літературних полях Євгена Маланюка. Зустріч була присвячена 125-й річниці від дня народження нашого славетного земляка.

На захід були запрошені виконуюча обов'язки директора кіровоградського учбово - виробничого підприємства УТОС Раєва Валентина Миколаївна та люди з вадами зору - члени УТОСу.

Мета зустрічі: поглибити знання про життєвий та творчий шлях нашого земляка Є.Ф.Маланюка.

В ході проведення зустрічі бібліотекарі I категорії Стрельнікова М.П. та Позняк Л.Л. надали біографічну довідку про Є.Маланюка, а також інформацію про його творчість. Зокрема, про кращі поезії з його збірок “Стилет і стилос”, “Земна Мадонна”, “Перстень Полікрата”, “Земля й залізо”, “Перстень і посох”та інші.

Закінчилася зустріч читаннями ліричних творів Євгена Маланюка.

А потім всі присутні мали можливість обрати аудіокниги на свій смак.[ HOME ]
  Відкриття бібліотечного пункту
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2012     Webmaster: webmaster@library.kr.ua