[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон
LOGO

Ті дні у пам’яті народній

 

Давно замовкли громи другої світової війни – однієї з найжорстокіших і найкривавіших в історії цивілізації. Понад сім десятків років відділяє нас від переможного дня 9 травня 1945-го. Щороку ми вшановуємо наших ветеранів, дітей війни та тих, хто загинув, захищаючи рідну землю від лютого ворога.

З нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні працівниками відділу абонемента обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського спільно з організаціями-партнерами були проведені заходи для дітей війни та людей з вадами зору.

Для України війна обернулася національною трагедією, що поглинула мільйони людських життів, перетворила на згарища й руїни міста і села, знищила промисловість і сільське господарство, завдала величезної шкоди науці й культурі. Загарбники нещадно експлуатували населення і природні багатства нашого краю. Про це розповіли бібліотекарі членам Кіровоградської обласної організації УТОС під час тематичної бесіди «Ті дні у пам’яті народній». Цікавою була інформація про Кіровоградську наступальну операцію 1944 року, яка готувалася у стислі терміни, приховано, з дотриманням усіх заходів маскування.

12 травня 2016 року для дітей війни - підопічних Територіального центру соціального обслуговування населення міста Кіровограда та Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста України - була проведена екскурсія, під час якої запрошені гості ознайомилися з відділами бібліотеки, послугами, які вони надають, та мали можливість оглянути виставки творчих робіт митців Кіровоградщини, зокрема, Людмили Кривенко, Олега Рудого, Надії Мовчан.

Зацікавлення та захоплення викликали в учасників заходу книги та книжкові виставки у відділі рідкісних і цінних документів.

На закінчення екскурсії кожен із запрошених отримав солодкий подарунок.

Наталія Білаш,
завідуюча відділом абонемента

 

 

 

 

 


[ HOME ]
  Ті дні у пам’яті народнійк
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015     Webmaster: webmaster@library.kr.ua