[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон

LOGO

Робота, навчання, відпочинок: рівні права — рівні можливості

 

Шановні користувачі Майданчика для людей з вадами зору “ІнтерСвіт”, педагоги-практики, методисти з інклюзивного навчання!

Запрошуємо Вас ознайомитися з книгами, що надійшли до відділу абонемента ОУНБ ім. Д.І.Чижевського. Серед новинок — видання, які допоможуть громадянам з особливими потребами (в тому числі людям з вадами зору) дізнатися про інклюзивну освіту та працевлаштування, зокрема, пропонуємо Вашій увазі посібник “Практичні питання працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю”. У додатку до посібника міститься інформація про заклади освіти I-IV рівнів акредитації, які мають базу для навчання осіб з інвалідністю.

 

А спеціалістам, які працюють з людьми з обмеженими можливостями, стануть у пригоді практичні напрацювання та досвід Національного університету “Львівська політехніка”. Досвід практиків викладено у таких виданнях: О.Потимко “Ресурсний центр освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету “Львівська політехніка”: становлення та діяльність”; О.Лозицький “Освітні інформаційні технології для незрячих та слабкозорих”; Н. Кунанець “Інформаційно-бібліотечний супровід користувачів з особливими потребами”. Проблему доступу незрячих та слабозорих до науково-популярного, навчального та розважального відеоконтенту розглянуто у виданні А.Демчука “Освітній відеоконтент для людей з вадами зору”.

Посібник "Сільський відпочинок для неповносправних” призначений для власників осель, які працюють у сфері сільського зеленого туризму та готують себе і свою родину до прийому відпочиваючих з особливими потребами. В окремих розділах книги подаються конкретні рекомендації з надання послуг незрячим. А саме: супровід у приміщеннях та допомога незрячому в ресторані, піцерії, кафе; допомога незрячій людині у крамниці самообслуговування та в музеї; допомога у крамниці незрячому із собакою-поводирем... У виданні представлені правила коректної мови під час спілкування з людьми з обмеженими можливостями, рекомендації обслуговуючому персоналу, ознаки доступності об'єктів для користування відпочиваючими з особливими потребами та інша корисна інформація.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з новими надходженнями. Користувачі відділу абонементу мають можливість взяти ці документи на певний термін додому.

 


[ HOME ]
  Робота, навчання, відпочинок: рівні права — рівні можливості
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014     Webmaster: webmaster@library.kr.ua