[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Спеціалізований Майданчик "ІнтерСвіт" для людей з вадами зору та незрячих

Фон

 


Фон
LOGO

“Є в світі серце, де живе любов...”


День Cвятого Валентина – свято закоханих – відзначається 14 лютого в Європі з XIII століття, в США – з 1777 року, у нас – з початку 1990-х років.

В Україні День святого Валентина відзначається по-різному: вечірки, флеш-моби, романтичні розважальні програми, фестивалі, конкурси... Багато заходів проводиться в бібліотеках.

16 лютого 2015 року о 10:00 у Кіровоградському учбово-виробничому підприємстві УТОС в рамках роботи Майданчика “ІнтерСвіт” для користувачів з вадами зору відбулися голосні читання “Є в світі серце, де живе любов...”.

У заході взяли участь: виконуюча обов'язки директора кіровоградського учбово – виробничого підприємства УТОС Валентина Раєва, працівники та члени УТОСу, бібліотекарі.

Чому це свято припадає саме на 14 лютого і чому саме свято закоханих? З приводу цього існує чимало красивих легенд. Кілька з них бібліотекарі ОУНБ ім. Д.І.Чижевського розповіли присутнім. Цікавою для запрошених була інформація про те, як це свято відзначають у різних країнах світу. Приміром, в Японії в цей день жінки і дівчата дарують чоловікам і хлопцям солодощі, переважно шоколад. А поляки цього дня відвідують Познань. Там, за повір'ям, лежать мощі Святого Валентина, а над головним престолом висить його чудодійна ікона. Поляки вірять, що проща до неї допомагає в любовних справах.


Бібліотекарі вголос читали ліричні твори Ліни Костенко, Володимира Сосюри, Світлани Йовенко, Вероніки Тушнової, Марини Цвєтаєвої...

Всі бажаючі мали можливість ознайомитися з новими аудіокнигами та взяти додому на певний термін новинку, яка припала до душі.

 

   

 


[ HOME ]
  “Є в світі серце, де живе любов...”к
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2012     Webmaster: webmaster@library.kr.ua